Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használnátok textil pelenkát...

Használnátok textil pelenkát az eldobható helyett?

Figyelt kérdés

Mindenki panaszkodik, milyen súlyos összegeket kell a pampersre költeni.

Azon gondolkodom, hogy miért nem használnak akkor textil pelenkát az emberek? Tudom, hogy nem olyan praktikus, hisz időigényes, áztatni, mosni, vasalni kell.

Viszont cserébe azok az ezresek a pénztárcában maradnak, és a környezetet is kímélnénk.


Nem vagyok még anyuka, távol állok még a gyerekvállalástól, így nem látok igazán bele a dologba. De mi is felnőttünk eldobható pelenka nélkül..


2011. jún. 18. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Valaki írta, hogy a mosószer mennyire szennyezi a környezetet. Erre azt mondom, hogy rengeteg olyan környezetkímélő "mosószer" van, ami nem szennyezi...Pl mosószóda.És szerintem van olyan jó, mint más. És nem kerül ezrekbe sem. és ecettel lehet öblíteni.
2011. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem!


(A pampershez is hozzá lehet jutni nagyon jó áron... Még olcsóbbra is kijöhet, mint a diszkont zsákos pelenkák)

2011. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Inkább a babámmal vagyok az alatt az idő alatt,miközben a kakis pelusokat kéne vasalnom/tisztítanom.
2011. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!