Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hós babámat most mibe fektess...

9hós babámat most mibe fektessem? A kiságy kicsi. Folyt.

Figyelt kérdés

9 hós a kisfiam és a kiságyak közül is a nagyobb van.Mostanában mindig az oldalán fekszik és beakad a keze a keze a rácsokba.Vagy arr aébredt nem fér el....

Most a farácsos járókába alszik, ami jó lenne, mert nagy.Csak ezt kölcsön kaptuk és nem egy mai darab és nyikorog a fa, amire szintén felébred.Pedig jó alá párnáztam.A járókába meg 360 fokba fordul, nagy a hely.Hasra fordul arra ébred.

De akkor most min aludjon.Már azon gondolkodom leköltöztetem a földre (szivacson persze).De ha forog legurul róla, körbeforogja a szobát.:-)

Meg nyáron el is menne de télen?

Van neki rendes felnőtt ágya,de abba nem akarom tenni, mert fel tud ülni és leesik róla.Az már csak akkor jó ha tudatosan le tud jönni.(1,5 évesen)Akkor most mibe tegyen.Járókát nem veszek újat, erre a kisidőre.

Ötletek??


2011. jún. 17. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de szerintem ez baromság:) Nem elég a 9 hónaposodnak a nagyobb méretű kiságy? de a többi 1-2 éves simán elvan a 60x120asban is? Nem kényezteted el túlságosan a gyerekedet? Nem lehet, hogy más miatt kell fel? Pl. - jön a foga, nem csak akkor jön, ha már látszik, - mozgásfejlődés, mondjuk épp felállni készül, de nem sikerül még neki? izmai éjszaka is gyakorolnak, ilyenkor a kicsik sokszor felébrednek egy-egy nagyobb izommozdulatra, - vagy a szeparációs szorongás. Esetleg egyéb zajok miatt, pl valaki horkol, ugatnak a kutyák...


De nem akarok ebbe beleszólni, csak ahogy valaki már írta 1 évesen az egész szoba a gyereked hálószobája lesz, aztán 5 évesen egy lakást veszel emiatt, ... 72 évesen meg a Ferihegy kell majd neki?:)

2011. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Azért kössz hogy nem harapod le a fejem.

Tudom hogy arra ébred fel, mert benn maradtam vele nem egyszer és megfigyeltem.

Amúgy ha a Feri hegyet szeretné azt is megvenném neki!!!!

2011. jún. 20. 17:24
 13/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a kislányom sem volt még 1 éves mikor lecseréktük az ágyat emiatt!!
2011. jún. 20. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!