Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjátok meg miért kell itt...

Mondjátok meg miért kell itt mindenkinek osztania az észt?

Figyelt kérdés
Komolyan hihetetlen ami itt megy,valaki feltesz egy kérdést a gyerekneveléssel kapcsolatban,és vagy lehurrogják,vagy magasztalják,és ha az Ővékkel ellenkező nézeteket valló válasz is érkezik akkor Ő milyen rossz anya,hogyan képzeli,nem jól csinálja,hogy képzeli,meg én jobban tudom.Nem értem ha valaki segítséget vagy tanácsot kér akkor miért kell ítélkezni,lekezelőnek lenni.Mindenki úgy neveli a ygerekét ahogy akarja,és sztem minden gyerek más,más válik nála be,attól még nincs olyan hogy rosszul csinálja.Ami még kiakasztó biztos lelkisérült lesz a gyerek,ha sír 5 percig,mert az anyuka éhes,vagy ha nincs egésznap kézben hú milyen anya az olyan,meg nem eteti fél óránként hanem van egy rendszere,szívtelen önző dög.
2011. jún. 17. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Fúúú hallod,egyetértek veled.

Én is kiírtam még régebben ide egy kérdést(nem ebbe a kategba) és mindenki elkezdett szidni,leoltogatni(had ne írjam le,hogy miket írtak,mert akkor engem az oldalról örökre moderálnak).De nem is válaszoltak a kérdésre,hanem rögtön jöttek a válaszolók azzal,hogy így mennyire ártok a babámnak,stb...Kb. írtak vagy 40-en a kérdéshez,de csak 4-5 válaszol volt normális(abb).

2011. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én megmondom neked, de nem azért, hogy osszam az észt. :-)


A gyereknevelés olyan, mint a foci, mindenki belepofázik, ha kompetens a témában, ha nem, mert van/volt/lesz gyereke vagy még élénken emlékszik a gyerekkorára vagy épp el akarja felejteni.

2011. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha őszinte akarok lenni, akik így nevelték a gyereküket, ebben a hangnemben, stílusban- egynek sem olyan a gyereke amilyet én elképzelek magamnak. És szerintem bizonyos értelemben lelki sérültek is. Jó példát nem tudok, ismerek egyet sem.

És nem azért, mert nem cipeled egész nap, meg nem eteted óránként, hanem, ahogy beszélsz erről, a stílusod. Nekem mondjuk nem is szimpatikus hozzáállás egy anya részéről a gyerekéhez.

De a te dolgod valóban, és nyilván nem is lennének fontosak azok a dolgok a gyerekeddel kapcsolatosan, amik nekem igen, így ez sosem fog zavarni és feltűnni, ha esetleg lelki sérülést okozol.

Így hagyd figyelmen kívül ezeket a véleményeket. Illetve tanuld meg tisztelni azokat, akik másképp gondolják. Ez oda-vissza kell, hogy működjön.

És ha egyébként pedig ha mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy akarja, minek kér nevelési tanácsokat? Mert mégis érdekli mások véleménye? Vagy annyira mégsem magabiztos a nevelésben? Vagy szerinted egyébként miért van ez?

2011. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én úgy látom,mint hozzáértő szakember,hogy ezen az oldalon többnyire olyan dolgokat kérdeznek,amit máshol/mástól nem igazán mernek megkérdezni és éppen emiatt a válaszok miatt.Itt úgymond inkognitóban vagytok és emiatt bátrabban is kérdeztek.

Az a véleményem,hogy rossz anya nincs a világon,mert aki gyereket vállal,rossz ember nem lehet,esetleg ügyetlen dolgokban,ami teljesen normális dolog,főleg első gyerekvállalásnál.

Mindent meg kell tanulni.

Aki pedig okosnak érzi magát,okítja a másikat,persze legtöbbször hülyeségre.


Ezen az oldalon csak tanácsot kapsz,ami nem készpént csak egy útmutatás.


Ezt vésd jól az eszedbe és ne bosszankodj másokon,próbálj meg felülkerekedni ezeken a válaszolókon!

2011. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
21:18as arra a kérdésre nem is válaszoltam
2011. jún. 18. 09:47
 16/16 A kérdező kommentje:
22:51es nem ismersz,a stílusomat sem ismered,feltettem egy kérdést nem is arra válaszoltál,igenis nagyon szeretem a fiamat,és nem szoktam megkérdezni itt mit hogyan csináljak,akkor már inkább az anyukámat,én csak válaszolni szoktam itt,csak már nagyon bosszantott az okoskodás,a lepontozás nem érdekel egyátalán,nem hisztizem sosem ha a fiam nem alussza végig az éjszakát,vagy hogy altatni kell,vag hogy nem csak akkor sír ha éhes,na de ha már egész nap bőg,úgyhogy tiszta a pelus,nem éhes,nem fáj semmi rajtam aludt,vagy ölben volt,és miután órák után is ezt csinálja,lemerem rakni hogy elszaladhassak elintézni valamit,és sír 5 percet akkor ne mondják már nekem,hogy lelkisérült lesz,mert mindig megkapom ha válaszolok egy kérdésre,milyen szívtelen vagyok,és sajnálják a gyerekem
2011. jún. 18. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!