Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjátok meg miért kell itt...

Mondjátok meg miért kell itt mindenkinek osztania az észt?

Figyelt kérdés
Komolyan hihetetlen ami itt megy,valaki feltesz egy kérdést a gyerekneveléssel kapcsolatban,és vagy lehurrogják,vagy magasztalják,és ha az Ővékkel ellenkező nézeteket valló válasz is érkezik akkor Ő milyen rossz anya,hogyan képzeli,nem jól csinálja,hogy képzeli,meg én jobban tudom.Nem értem ha valaki segítséget vagy tanácsot kér akkor miért kell ítélkezni,lekezelőnek lenni.Mindenki úgy neveli a ygerekét ahogy akarja,és sztem minden gyerek más,más válik nála be,attól még nincs olyan hogy rosszul csinálja.Ami még kiakasztó biztos lelkisérült lesz a gyerek,ha sír 5 percig,mert az anyuka éhes,vagy ha nincs egésznap kézben hú milyen anya az olyan,meg nem eteti fél óránként hanem van egy rendszere,szívtelen önző dög.
2011. jún. 17. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Latod, az utolso mondatoddal te is odatettel. Van aki igy neveli a gyereket, van aki ugy, magad irtad, nem? Ha valaki sirni hagyja lelke rajta, ha nem hagyja, az is az o dolga!!
2011. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem ezen az oldalon kapott "tanacsok" alapjan neveli a gyereket.

Ez leginkabb csak idotoltes az anyukaknak, amig alszik a baba es vegeztek a hazimunkaval (vagy legalabbis nekem).

Felesleges ezen felhuzni magad.Engem nem nagyon erdekel ki pontoz le vagy ki fel, hiszen mindenkinek mas a velemenye es nezopontja bizonyos dolgokrol.

2011. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az nem az én véleményem,hanem azt írtam hogy kiakasztó hogy azt mondják ezekért lelkisérült lesz,nekem mindegy hogy nevelik ,nem szólok bele
2011. jún. 17. 20:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Látom, a sértettség beszél belőled... Tudod, egy 2 hetes babánál NINCS még rendszer! Persze, kipróbálhatsz ráerőltetni egy magad által elhatározott rendszert, de sajnos ez általában nem szokott bejönni...

Ők bizony még szeretnek anya közelében lenni, még ha ez számunkra néha fura... de ebben is van ráció. Az anyuka meg sokmindent meg tud ám oldani úgy, hogy mondjuk, a kezében van a gyerek... még enni is tud :)

Persze, nem vagyunk egyformák, kinek így, kinek úgy jó és ez így van jól! De azért vedd tekintetbe azt is, hogy egy csecsemő még ösztönlény! Ha sír, nem a te bosszantásodra teszi, hanem mert valami baja van... ilyenkor tedd a mellkasodra, a hasadra, hadd nyugodjon meg! Ha ezt nem akarod, feküdj szorosan mellé, hogy érezze az illatodat!Sok babánál a bebugyolálás, a bepólyálás is segít... Annyi minden kell és lehet ilyenkor végigzongorázni! Kétségbeesni meg tilos, mert a babád RÁD van hangolva! Ha te feszült vagy, ő is az lesz!

2011. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem egy pici újszülöttre gondoltam,igen sértett vagyok ,de nekem 2 hónapos kisbabám van és volt olyan,hogy leloltottak miért nem fogom a nap 24 órájában,mert miután egész délelőtt rajtam aludt, le mertem tenni eg hogy nem rohanok rögtön egy nyekkenésre, meg mert megcsinálom a házimunkát is mellette meg tanulok
2011. jún. 17. 20:35
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Egyszerűen ne foglalkozz azzal, aki nem értelmesen válaszol, és ne akadj fenn rajta, ez a legegyszerűbb. :)

A mi lányunk is két hónapos, ha teregetek, vagy muszáj ennem, akkor sír 5 percet ez van. Imádom, szeretem, amint tudok sietek hozzá, ha bármi van. A férjem szokta mondani, hogy ha mi kidőlünk éhség, hullafáradtság miatt, akkor aztán ki rohan oda hozzá? :) Hát senki ugye, tehát muszáj időt szánni egy-egy dologra. Tedd úgy, ahogy neked jó, mással ne foglalkozz. :)

2011. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Kedves Kérdező nagyon osztom a véleményed és még annyival egészíteném ki, hogy én azt vettem észre, hogy azokra a kérdésekre amik igazán fontosak lennének nem igen jön válasz max 3-4 ember válaszol viszont ha az abortusz, cigaretta, hozzátáplálás a kérdés akkor viszont 30-40 választ is kap a kérdező.Ezekben a témákban mindenki megosztja a véleményét tapasztalatát nem is biztos, hogy szép szavakkal viszont aki tényleg bajban van és olyan kérdést tesz fel amin szerintem mindenki átment már vagy tapasztalata tanácsa lenne az nem kap ilyen mennyiségű választ pedig erre számít.Szerintem ez a nagyon furcsa
2011. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek biztos van előzménye...

Szerintem ez az oldal nem tanácsadás miatt jött létre, hanem a tapasztalatcsere vezérel mindenkit (nem csak ebben a témakörben)

Nekem sokat segítenek itt a tapasztalt anyukák.

2011. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, most biztosan rosszul fog esni, amit mondok, de ha arról a kérdésről beszélünk, amire én gondolok (Miért várnak olyan sokat az anyukák a gyereküktől), akkor Te voltál leginkább, aki - saját szavaiddal élve - osztottad az észt.

Van egy 2 hónapos babád, akit nagyon helyesen, soha nem hagysz sírni. Majd elmondod, hogy véleményed szerint egy 3-4 hónaposnak hogyan kell viselkedni. Tudod, nagyon irritáló tud lenni, amikor valaki olyan dolgokat kér számon másokon, amiben nincs tapasztalata. Az, hogy anyukád annak idején 27 éve hogyan viselkedett veled, nem a Te tapasztalatod, egy ilyen tanácsot senki nem fog megfogadni, és - ismételte ne haragudj -, szerintem aki ilyen érveket hangoztat, csak kiröhögteti magát.

Erre az oldalra is időnként rátalálnak olyanok, akiknek még gyerekük sincs, vagy nagyon kicsi, és olyasmiben okoskodnak, amihez nem értenek. Személyes kedvencem a http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble.. kérdésben a 30%-os válaszoló.


Elnézést, ha kicsit hosszú voltam, nem szerettelek volna bántani, de ha már kérdezted...

2011. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én is köszönettel tartozom a tapasztaltabb anyukáknak...első baba és bizony sokszor nem tudtam,mit lehet és mit nem.ráadásul egyedül vagyok vele,mert apa külföldön dolgozik:( úgyhogy köszönöm a segítséget,a piszkálódást pedig nem kell,nem szabad felvenni!!!
2011. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!