Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Weisser Riese (intensiv...

A Weisser Riese (intensiv color) mosópor, a baba ruháinak mosására alkalmas?

Figyelt kérdés
Németországban élünk, és ez egy itteni márka, de lehet vele találkozni Mo.-n is.
2011. jún. 17. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen Mo-on is volt, de pl én soha nem mostam külön baba mosószerrel, hanem azzal ami éppen voltm itthon (ált valami folyékony), a fehéreket mosószódával, plusz egy kis illórolaj öblítő helyett.

nem mosok külön és nem vasalok.


Túl van ez komplikálvan anyám sem mosta külön a cuccainkat, főleg amikor az ikerhugaim megszülettek, örült ha kimosta a napi 20 pelenkát.

2011. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem igen.

a legfontosabb, hogy jól kiöblített ruhát adj a babára. a gépünkön van +öblítés funkció. illetve, hogy ne használj öblítőt (mert ezt csak kicentrifugálja a gép.)

mosóporból bármi jó. amit megszokott, azt nem szabad cserélgetni, mert akkor szoktak pöttyösödni.

2011. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!