Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hetes baba álomba...

Három hetes baba álomba merülésekor szem felakadás? Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy alszik és látszik a szemefehérje? Persze, normális. Az én kicsikémnél is volt, sőt a sógoromnál még mindig előfordul (már 30 éves). Nyugi!
2011. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen!
2011. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó! Köszi!

Eddig nem láttam ilyet, ma volt ilyen kis bamba... :-)

2011. jún. 16. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokáig látszott, sőt még így kancsalítani is láttam alvás közben, az sem volt egy megnyugtató látvány, de minden rendben vele azóta is. Mostanában már nem is alszik így, már 16 hós.
2011. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

persze normális :)

az enyém is így aludt el, amíg nagyon pici volt, ha nekiállt cicizni, pár perc alatt fennakadtak a szemei :D eleinte ezért is volt nehéz a szopi, mert mindig elaludt :)

olyan volt, mint aki bekábítózott :)

2011. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, nálunk ugyanez. Mint egy kómás, mindig alszik. Elalszik cicin, 10 perc múlva meg üvölt, hogy kéne neki :-)
2011. jún. 17. 06:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden ember így alszik. Te is. Csak a babáknak később csukódik le a szemhéja.
2011. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!