Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ne vegyek használt...

Tényleg ne vegyek használt cipőt az egy éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Ha ne,akkor tudtok valahol elfogadható áron?
2009. márc. 22. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ne.

Itt sokan a liliputira esküsznek.

[link]

Meg a Siesta-t szokták még mondani (9 e Ft körül szoktak lenni), és az Elefanten márkát.

Mi még nem tartunk itt, ezért tapasztalatom nincs. Mindenesetre azt tudom, h használt cipőt nem szabad venni kisgyereknek, babának.

2009. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

tényleg ne vegyél használtat, az 1. válaszoló által leírtakon kívül superfit és scholl is lehet:))

az áruk nem kevés, drágák, de szerintem ne kockáztass.

így a schollt javaslom, duplaszámlázott, ha kiveszed a bélést, 1 számmal nagyobb lesz, így tovább használható.

2009. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem vehetsz nyugodtan olcsóbb cipőt is a babádnak mint az itt leírtak amibe kerülnek.Igaz,hogy márkásak és jók,(én is ezeket veszem nagyrészt)de lehet kapni olcsóbban is.Használt cipőt pedig azért ne adj rá,mert a kisbabádnak most fejlődik a lába,és eldeformálhatja más kitaposott cipője.Ez komoly problémákat okozhat a fejlődésben.A cipő belső kialakítására figyelj oda bármilyet is veszel neki,hogy kényelmes legyen és tartsa a lábát.
2009. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,megnéztem őket!Szerinted ezek nem túl vékony talpuak mostanra majd?
2009. márc. 22. 22:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Találtam egy oldalt megnéznétek?www.bebicipo.hu meg a www.siesta.hu az előn már 4500 láttam azok nem lehetnek jók,mert a többit nézve azok 7500-től indulnak 15000-ig!segítsetek!Köszi
2009. márc. 22. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
2. vagyok. elméletileg az a lényeg, h magas legyen a szára, h a bokáját tartsa. az orra ne legyen csapott, h kényelmes legyen, ha lép. szóval lehet, h azok sem rosszak, bár én azt mondom, próbáld rá mindenképp.
2009. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem ajánlják a használt cipőt gyerekek számára, mert azt már valaki kitaposta, annak a lábára idomult a cipő. Így ha egy másik baba lábára kerül az a cipő, az már nem a baba lábára fog idomulni, hanem a láb fog változni. Inkább vegyél újat. Biztosan találsz elviselhető árút is, nem minden esetben csak a legdrágább fajta a jó. A Siestánál a marketinget és a nevet is meg kell fizetni. Láttam már nagyon jó minőségű babacipőket is jó áron. Nézz körül több helyen is, nagyon nagy árkülönbségeket találhatsz az egyes boltok között is!
2009. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szióka!

Pont most akartam kiírni ezt a kérdést,csak én a barátnőmtől kaptam több használt cipőt.Én is úgy tudom,hogy nem egészséges a babákra ráadni azt amit már más kitaposott.És itt meg is erősítettek ebben.

Nekem a védőnő ajánlotta a Salus cipőt,ami magyar termék és 2000-4000ft-al olcsóbb mint a siesta.Ráadásul találtam superfit cipőt a teszveszen vadi újakat 4000-5000ft-ért.

2009. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!