Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig nem ajánlot...

Hány hónapos korig nem ajánlott homokozóba engedni a babát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ha már "engedés"-ről van szó akkor mehet :D

ha már tud ülni, bele lehet ültetni, előtte nyilván nem rakják bele az anyukák

2011. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Kislányom 8 hónapos és a napokban fogom levinni homokozni. Addig nem akartam amíg nem mászik. De most már 3 hete nagyon ügyesen mászik, így kap egy kis lapátot és irány a homokozó :) Nyilván nem "rendesen" fog még benne játszani. De hát ki tudja? Még az is lehet hogy simán elkezd lapátolni :D
2011. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk az enyémek későn ültek, én kb 10 hónapos kortól vittem őket. Persze eleinte nem a kutyakakis homokozóba, hanem valami "elit" helyre.
2011. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Amikor már stabilan tudnak ülni.
2011. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem saját homokozó, amit letakarsz amikor nem használod, akkor szerintem soha. Az egy dolog, hogy vannak ezek az elkerített játszóterek, ahova a kutyások nem mehetnek be, de szerinted a macskát mi állítja meg? És mit szeret a legjobban a macska használni? Hát a homokot. A madarakról meg nem is beszélek, mert azok csak véletlen pottyanthatnak bele.
2011. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A bacik miatt aggódtam, de úgy látom fölöslegesen.
2011. jún. 16. 11:34
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves 11:31-es! Pontosan erre gondoltam én is, amikor kiírtam a kérdést, de úgy tűnik, nem ez az általános álláspont...
2011. jún. 16. 11:40
 8/17 anonim ***** válasza:

11:31 estől kérdezném

Akkor a gyermekedet burokban neveled? Mivel ha már a madarakról van szó, így azok tudtommal repülnek és oda pottyantanak ahova akarnak!Ebben az esetben soha nem veszed ki a jó nagy kupolás babakocsiból? Nem engedsz neki hatalmas leveleket szedni? Nem viszed parkba játszani a többi gyerekkel?Nem tudom Pesti vagy-e vagy sem, de mi van a Margitszigettel meg a Városligettel, ahol kedvükre szaladgálhatnak, oda sem engeded?


Nem azt akarom mondani, hogy vidd farmra tehenek vagy tyúkok közé, de egy gyereknek pont így alakul ki az immunrendszere. Ha soha nem "teszed ki semminek" akkor mindenre érzékeny , allergiás lesz/lehet!

2011. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11:31-es kiborító!!!
2011. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

11:31 szörnyű ahogy gondolkodsz!!!

eus játszóterek körül olyan kerítés van ahol a macskák nem jutnak be. madarak???? hát komolyan, te kiviszed egyáltalán a babádat? mert akár a babakocsiba is beleszarhat egy galamb, nem csak a homokozóba!

2011. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!