Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a babad csillagjegye? Mi a...

Mi a babad csillagjegye? Mi a neme, es milyen termeszetu?

Figyelt kérdés
Koszonom a valaszodat!
2011. jún. 15. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Két lányom és egy fiam van. Mindháromnak más a természete,de a csillagjegyei nem érdekelnek. Nem ez befolyásolja a viselkedésüket,vagy a természetüket.

A természetüket a szülőktől,nagyszülőktől örökölték,a viselkedésüket pedig a nevelés határozza meg.

2011. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ikrek, lány, nyugodt, türelmes, kedves eddig.

Még csak 3 hetes, úgyhogy nem vagyok mérvadó :-)

2011. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam van, márc. 20-án született, Halak.

A valódi természetét még nem tudom, hiszen nagyon kicsi még ehhez, 13 hetes. Babának nagyon csendes, nyugodt, 30-40 perceket is eljátszik magának, jó evő, jó alvó.

2011. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem bika kislányom van. És hát, hogy is mondjam... tényleg egy bika :). Akaratos, mint a csuda, kitartó is rendesen, mindent a végtelenségig tud próbálgatni. Szereti az állandóságot, ha abból kizökkentem fuccs az egész napunknak. Még igazán sok bika jellem illik rá, persze sok nem. Bár azt én is úgy gondolom, hogy rajtunk szülőkön sokkal több múlik majd.
2011. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyunk, mint az előttem író. Bika (bár épp egy nappal, április 22-ei) kislány. 8 hetes lesz pénteken, és illenek rá bika jegy dolgai, de az apjától is rengeteg mindent örökölt. :) Neki is nagyon fontos a napirend, amikor minden okés, nincs front, hasfájás, akkor szépen zajlik a nap, szinte óramű pontossággal 2-5,3 óránként kel enni, 1 órát kb. el van nézelődik, "beszélgetünk", aztán álmosodik, altatás jön, majd alvás 1,5-2 órát. De ha ezt valami felrúgja, látogató, front, akkor iszonyat nyűgös és az egész napnak annyi.
2011. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam bika. Nagyon nehezen alkalmazkodik, tényleg kell a napirend és az állandóság és igen akaratos is. Minden igaz, amit írtatok a bikákról. (1 éves)


Másik fiam oroszlán, ő imád tetszelegni, leszólítja a járókelőket és vigyorog rájuk, nézegeti magát a tükörben, kanálban, mindenhol. Nagyon barátságos és rugalmas, viszont sokkal ragaszkodóbb, mint a másik. (3 éves)

2011. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem ismerem a horoszkópokat, úgyhogy nem tudom, milyennek kellene lennie, de az én lányom Nyilas, 1,5 éves, és már most egy nagyon erős akaratú, határozott, önálló, dinamikus, központi személyiség (a hajam égnek áll tőle néha:)). ugyanakkor hatalmas szeretet-igény is van benne, ha olyanja van, elképesztően bújós, puszilkodós tud lenni.
2011. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3 éves ikrek kislány!

Maximálisan illik rá! Hihetetlen beszélőkéje van, lyukat beszél az ember hasába. Viszont szétszórt olyan téren, hogy sok mindenbe belekap de semmit nem akar befejezni igazán!

Amúgy akaratos, mindig övé az utolsó a szó, imádja a társaságot, hamar feltalálja magát és pikk pakk mindenki a barátja!

2011. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15 hos halak kislany. Oriasi etvagy, mindenevo, eleg nyugis volt regebben, de miota jar, irto izgaga. Kedves, bujos, nagyon bele tud merulni dolgokba. Mostanaban derult ki hogy igencsak akaratos tud lenni a kisholgy, de ezt sztem tolem orokolte (en skorpio vagyok...).
2011. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17:52-es vagyok, azt meg elfelejtettem irni, hogy borzasztoan baratsagos foleg a gyerekekkel, vadidegen gyerekekhez rohan oda,mintha reg ismerne oket, akik meg csak neznek :)
2011. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!