Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogyis anyukák! A kapaszkodó...

Fogyis anyukák! A kapaszkodó (csípőn) eltüntetésére jó módszer?

Figyelt kérdés
csípőmön akkora háj van, szörnyű :( nem tudok felvenni szűkebb nadrágot mert kibuggyan belőle, undorító :( tudtok rá hatásos gyakorlatot???
2011. jún. 14. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
először ne gyakorlatokkal kezd. sajnos helyi fogyás nem létezik (csak sebészileg), így, ha azt akarod, hogy eltűnjön, akkor sajna diétázni és sportolni kell, rendszeresen. saját tapasztalat, mindennel megpróbálkoztam, nem ment, végül a diéta+futás kombó jött be, szépen elkezdtem fogyni mindenhonnan, így csípőről is, amikor meg már egy kicsit lejjebb ment, jöhetett az alakformálás: hajlítások, döntések, keresztfelülések, stb...
2011. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem most 1,5 éves a fiam, csak 48kg vagyok, nem diétázom már :) viszont a babahájam ott maradt a csípőmön és hiába sportolok, nem elég, kéne rá gyakorlat
2011. jún. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!