Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumi kérdés. Te mit tennél?

Cumi kérdés. Te mit tennél?

Figyelt kérdés
5 napos a babám. Elég éber, már most sokat fent van, és nézelődik. Gyakran tömködi a kezét a szájába, mint ha cumizni szeretne. (nem éhes, és ilyenkor nem is sír) Cumit adtunk neki, nem szeretnénk ha az ujját szopná. Nem korai? Nem tudom mi lenne a helyes, adjam a cumit, vagy ne?!
2011. jún. 14. 07:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Már a kórházban is adtam neki. Megnyugtatta. Nem akart cicizni, de kellett neki a cumi. Örültem, mert nyugodtan aludt vele. Aztán itthon már nem kellett neki, kb. 2,5 hónaposan szokott rá, de csak alváshoz. És ha elalszik, és kiköpi, nem kel fel rá, nem hiányzik neki.

Szóval nyugodtan adhatod, ha elfogadja. Pedig én cumi ellenes voltam, de ha az embernek gyereke lesz, akkor sok mindenben változik a véleménye. :)

2011. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!