Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki UH képet feltenni FB-ra?

Ciki UH képet feltenni FB-ra?

Figyelt kérdés
Én eddig mindig olyan örömmel tettem fel a babámról képet, de anyám állandóan leszól, hogy minek teszem fel. Olyan, mintha a belsőmet tenném fel. Nem értem mi a különbség egy már megszületett babás és még egy pocakban levő babás kép között? Szerintem semmi. Ráadásul a barátaimmal csak így tudom tartani a kapcsolatot, és tudatni velük a jó hírt, mert messze lakom tőlük. Most nagyon elvette a kedvem az anyám.:(((
2011. jún. 13. 23:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

amit felteszel a netre,az fentmarad.... nem tudom mit szóla gyerek majd pár év múlva.

még a HR-esek első dolga is az, hogy rákeres a névre a neten

2011. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Akinek takargatnivalója van, az fél. Én nem félek a HR-esektől.
2011. jún. 13. 23:31
 3/23 anonim ***** válasza:
13%
Inkább ne tedd fel. Én sem szoktam FB-re feltolni az összes tüdőröntgent és laboreredményt...
2011. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%

te nem, de asuliban majd nem biztos ha örül a gyereked, ha az osztálytársai a csecsemő képeit mutogatják.

Akik nem értenek az internethez pakolnak felmindent.érdekes akiknek ez a szakmájuk max 1 fotójuk van fent...

2011. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
ha te buszke vagy ra es ez az, amit magadrol fontosnak tartasz, akkor nem ciki! szerintem sokkal cikibb felmeztelen,behuzotthas,cicikint strandfotot feltenni magadrol! ugyhogy hajra!
2011. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem, ha már feltett egy fotót, akkor mi baj lehet többtől? Nem meztelen képet teszek fel, hanem vállalhatóakat. A gyerekek meg nem csecsemős képekkel vannak elfoglalva az iksolában, hanem vagy az órával vagy éppen a legújabb kisautóval.
2011. jún. 13. 23:51
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért ne tehetnéd fel. Van, aki otthon bekeretezve kiteszi a falra. Te meg így szeretnéd megmutatni a barátaidnak. Ha nagyobb lesz a gyerkőc, majd leveszed. De most örülj neki. :)
2011. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Különben mi köze ehhez a HR-eseknek? Nem véletlenül van FB-n olyan opció, hogy csak az ismerőseim lássák a képeimet.
2011. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ezért nem is értem ezt. Senki nem láthat semmilyen információt rólam, ha nem az ismerősöm. Még a profilképem is egy olyan kép, amin nem én vagyok, hanem két kéz. Tehát elvileg csak a barátaim láthatják a feltett képeim. Sőt, még azon belül is meg lehet szűrni, hogy kik láthassák.
2011. jún. 13. 23:57
 10/23 anonim ***** válasza:
valaki like-olja a képed,felkerül az ő falára és máris nyilvános. demindegy
2011. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!