Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell vagy szoktok adni...

Meddig kell vagy szoktok adni tejet reggel és este a babáknak? 17 honapos

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
3 éves korig napi fél liter tejalapú táplálékra van szükség... Hogy ezt miből hozod össze, igazán mindegy. Ha szereti a gyermeked a tejet, engedd, hogy ezzel keljen és feküdjön! Főleg, hogy a langyos tej este segít ellazulni :)
2011. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2 éves, és több tejet iszik, mint vizet:)

Napi 1 liter is elfogy nálunk.

2011. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2,5 éves, reggel és este iszik meg 2-2 dl-t (kb). Szereti, kéri.
2011. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amíg kéri.

A húsz éves lányom még mindig egy bögre tejjel kezdi a napot, a fiatalabbik valamikor kiskamasz korában leszokott. A hatéves fiúnak is hozzá tartozik a napjához az esti és reggeli tej.

2011. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos kora óta nem issza meg semmilyen formában (joghurt, túró, sajt ilyesmi megy)
2011. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos és nem hajlandó meginni sehogyan. Pedig az estékhez nagyon hozzá tartozott.
2011. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 éves kisfiam soha nem itta meg a tejet,csak vizet hajlandó inni,aminek örülök is meg nem is....

ő joghurtot,sajtot,túrót,tejbedarát kap.

2011. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

10 hónapos kora óta nem issza meg reggel a tejet.

Este másfél dl körül csúszik le. A joghurtot már nem eszi, a tejpépeket sosem szerette, és az általam főzött tejbegrízt sem eszi meg. :-(

Nálunk ennyire rossz a helyzet.

2011. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 28 éves vagyok, és még mindig kakaót iszok reggel. Kb. 15 éves koromig este is ittam.

A legidősebb fiam 4 éves, ő is iszik kakaót reggel/este.

2011. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok. A mai napig 2dl tejjel indítok. Egyszerűen érzem, hogy szükségem van tejre.

10 hónapos a babám, szerencsém van, hogy megissza a tápszert, reggel-este 210ml, de ha éjjel megébred, akkor akkor is iszik, és valamikor napközben is követeli, adnám neki a vizet, de ő egyre a tejes poharát mutatja, hogy neki tej kell:D Addig nem nyugszik, amíg meg nem kapja.

Én is rosszul vagyok, ha kifogy a tejem, és elfelejtek venni másnapra...kész ideg vagyok olyankor, és rögtön megyek a boltba:D

2011. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!