Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 14 hónapos és már...

A kisfiam 14 hónapos és már majdnem 3 hónapja 8100 g-on stagnál a súlya, a hossza is csak 2cm-el novekedett 70 cm-ről 72-re. Van más is így? Lehet, hogy gond van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 19:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne idegeskedj, kérdezz rá a gyerekorvosra, vagy a védőnődre.

Az én kisfiam 11 hónapos 2 hónapja nekem sem mozdul a mérleg 8 kilóról sehová, a hosszát tegnap mértem 79 cm. 2950g 54 cm -vel született 35 hétre. De amióta kompozik, meg mászik egyszerűen nem tud hízni. Étvágya van? Eszik rendesen?

2009. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok az Én fiam 3010g született és 2860g volt amikor hazahoztuk a kórházból.Nekem Ő a harmadik fiam és csak ő ennyire "erős"de az tény hogy a 8100g nem sok.Szerintem beszélj az orvosotokkal és talán elküld valami vizsgálatokra.De a mi doktorbácsink a nagyoknál amikor kérdeztem hogy nem kicsik e mindig azt mondta anyuka nézze meg magát 158cm vagyok akkor a gyerek milyen legyen?És Én ezzel megnyugodtam de ha valami komoly baja lenne akkor az orvos vagy a védőnő biztosan szólt volna.
2009. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár kicsit eltértünk a tárgytól, amikor azon vitatkoztok, hogy 5 hónaposan sok-e, vagy kevés a 8 kg. Tény, hogy a fiam már 10 hónapos kora óta megy, és olyan mint egy kis sajtkukac, még enni sem tud megülni 10 percre egy helyben, de azért valami mégsem stimmel szerintem. Már voltunk egy halom vizsgálaton, és sehol semmi. Bennem a lisztérzékenység, vagy más ételallergia merült fel, de az komolyabb kivizsgálást igényel.
2009. márc. 23. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!