Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezt érdemes...

Szerintetek ezt érdemes megvenni? (Minőség, strapabíróság. )

Figyelt kérdés

[link]


csak a színével van bajom, unisexet akarok.

nem tudnátok megadni a pontos paramétereit, lehet van más színben is, de csak akkor, ha ez jó minőségűnek számít. köszi!


2011. jún. 12. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hú hát a giraffe club elég gagyi márka :/ nyilván ha nem szeretnél többet rákölteni, jó választás, de közlekedni nagyon rossz az olyan kocsival, aminek a hátsó kereke (vagy ez esetben tengelye bolygós), nem tudod a kocsi elejét mozdítani, hanem neked kell oldalra lépned a hátuljával :(
2011. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem lépegettem oldalra hanem kicsit meg kell emelni/billenteni az elejét és akkor a kívánt irányba lehet mozdítani a kocsit. hamar belejön az ember.

Nekem más gyártótól van hasonló kaliberű kocsim, és a világon semmi baj nincs vele. Ezt a Gireffe Club-ot nem ismerem, de így ránézésre nem tűnik különösebben gagyinak. Azért sztem nézz utána, hogy hol és milyen feltételekke lehetne szervizeltetni...

Ez nekem pirosnak tűnik... szted ez nem uniszex?

Nálunk a lányom és a fiam is piros-fekete-alu kocsiban volt és nem éreztem úgy hogy ez gáz lenne.

2011. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ezt javasolnám, nekünk is ez van, biztos van lányos színben is: [link]
2011. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bár ezt a kocsit nem ismerem, de a Giraffe Club tényleg elég gagyi. Ez így ránézésre elég strapabírónak tűnik, de nekem a sportrész marha nagynak és nehéznek tűnik, és azt levenni meg felrakni... Hát nem tudom. Én inkább beruháznék egy használt, de minőségi kocsiba. Pl. Peg Perego, Jané, Graco, Neonato, Cam stb.

(Nekünk Perego van, használt, és tökéletes, mintha új lenne, nagyon szeretjük. :))


De akármilyet választasz, mindenképp nézd meg élőben, próbáld ki, hogy mit hogy kell állítani, kényelmes-e tolni stb. Nagyon alaposan nézd át, nehogy végül megbánd a döntést.

2011. jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem a piros elég uniszex.
2011. jún. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, 2 hétig használtuk. A sportrész sz@r. Már elnézést. Szóval NE VEDD MEG! Annyira kényelmetlen minden része és a forgórésze alul meg eltörik, szóval normális kocsit vegyél.
2011. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat. A piros tényleg unisex annak, aki szereti :) én sem hordok szinte soha pirosat, pláne nem ilyen töményen, a gyerekeket sem tudom elképzelni.


Amúgy nekem is szimpibb a Peg Prego, Cam.....csak aha haszbáltan rendelem, pl Vaterán, nem fogok nagypocakkal az ország egyik végéből a másikba rohangálni. Ilyenkor kénytelen megbízni az eladóban az ember.


Amúgy arra gondoltam, h veszek egy hordozót bázistalppal, használtan 20 körül van és 60-70 ezerért váz-mózes-sport. Vagy javasolhattok jobbat is, mert nekem nincs ötletem.


De nagyon köszönöm, hogy foglalkoztok velem!!!!!!!!!!! :)

2011. jún. 13. 08:20
 8/11 anonim ***** válasza:
www.aprosagokboltja.hu-oldalon találsz 60-70 ezerért nagyon jó kocsikat és ebben benne van minden, hordozó , sport, és mózes is.Egyedül a kunert típust ne válaszd , arról nagyon sok rosszat hallottam már.
2011. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Eleinte én is nagyon a 3in1-ben változat felé hajlottam, míg nem láttam az egyik ismerős házaspárt, akik a hathónapos gyerkőcöt csak berakják a hordozóval az ülésre, de nem kötik be, mert macerás, fél óránkén ki be kötögetni.

Ezért gondoltam, h bázis talppal nézek egyet, és az csak egy mozdulat és ki kaptam a hordozót.

2011. jún. 13. 11:17
 10/11 anonim ***** válasza:

A Peg Perego-s vagyok. :D

A bázistalp tényleg nagyon klassz találmány. A mi kocsinkhoz is van, fél perc berakni a babát az autóba és fél perc kivenni. úgyhogy csak ajánlani tudom a bázistalpas hordozókat. (De sajnos nem mindegyik márkának van ilyen ülése, csak a drágább fajtáknak. :S)

A közeletekben nincs valakinek eladó Peg Perego-ja vagy hasonló? Akkor nem kéne elmenned a világ másik végére...

2011. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!