Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babámnak milyen innival...

1 éves babámnak milyen innivalókat javasoltok?

Figyelt kérdés
A vizet nem akarja meginni. Babateát szoktam neki adni (granulátum) és 100%-os almalevet. Milyen innivalót adtok ennyi idős picinek? Van esetleg olyan gyümölcslé amit ihat?
2011. jún. 12. 20:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Frissen, otthon készített gyümölcslevek, hígítva. Különben a granulátumos "tea" cukros, persze, hogy nem kell neki a sima víz..

Gyümölcsteát is készíthetsz (valódi gyümölcsöset, akár cukor nélkül). De ott a sokféle bébiital is...

2011. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Pickwick baba teát kap. De szoktam neki venni a Rossmannban saját márkás ivóleveket fél liter 380 ft körül van jobban megéri mint a 250-es bébiital 280 ft-ért...
2011. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szintén Pickwick vagy Alnatura (dm-es) gyermektea, gyümölcs, hibiszkus, rooibos szokott ezekben lenni, ízesítés nélkül adom.

Ill. a fiam télen volt 1 éves, esténként frissen facsart narancs- és grapefruite levet kapott.

Granulátumot még soha nem adtam, de nem is tervezem.

2011. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Meggyből is készíthetsz finom levet, vízzel hígítva isteni. Jönnek lassan a friss gyümölcsök, azokat is adhatod. De: akár zöldséglevekkel is próbálkozhatsz már..
2011. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Én Sió Prémium őszibarackot szoktam venni, vízzel hígítva adom.
2011. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon szertei a lanyom ha almalevet kap.

Lereszelem az almat es kinyomkodom a levet, azt higitom vizzel.

Az alma husat, pedig naurjoghurthoz keverem (kis fahejjal izesitem, he nem annyira izes az alma)

2011. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Csakis víz, vagy nekünk bejött a foreveres tea is. Nagyon finom, újszülöttkortól adható, jó hatása van az emésztésére is a babónak, koffein- és csersavmentes. Nagyon szeretjük és egészséges is!
2011. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Lidlis tea, csak gyümölcs van benne, fél literbe egy filter és egy kanál cukor. 100%-os cuccokat én a savasságuk miatt nem szoktam adni.
2011. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én víz párti vagyok és én csak azt adom a lányomnak és anyatejet szopizik még. Ha csinálok neki pürét akkor egy kicsit levesebbre hagyom neki.
2011. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
fiam semmit nem iszik meg,csak a vizet
2011. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!