Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok már az egy év feletti...

Adtatok már az egy év feletti babának konzerves gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
őszibarackra gondoltam-ill a levére meginni higitva,mert a tejen jivül semmit nem iszik meg a fiam.tudom,h van benne tartósitó-de egy picivel talán megpróbálkoznék.
2009. márc. 21. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
a konzerves gyümölcsböl még én se eszek mert nem egéssséges inkább fagyasztot gyümölcsöt !
2009. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj neki konzervet. Cukros és tartósítószeres. Inkább friss gyümölcsöt turmixolj vagy préselj neki.
2009. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy nem szabadna,de mivel én sem találtam fagyasztott őszibarackot,ezért befőttet adtam a 8,5hónapos babámnak.A Plus-ban találtam olyat ami hőkezeléssel van tartósítva és kevés cukorral.Igaz hogy drága,500ft körül van egy üveggel de nincs benne semmi tartósítószer.Szerintem nyugodtan megpróbálhatod Te is.Nekünk nem lett semmi bajunk tőle.
2009. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelezném, hogy nemcsak a tartósítószer a "mumus", hanem a cukor is. Minek egy ekkora gyereknek cukor? Vegyél más friss vagy fagyasztott gyümölcsöt, őszibarackot pedig majd az idénykor.
2009. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már adtam. Túl nagy a cirkusz a cukor, meg az egyebek körül. Ha arra ügyeltél, hogy ne legyen tele tartósítószerrel, meg mesterséges vackokkal akkor nem lehet olyan egészségtelen az a konzerv. Nyilván nem állandóan ilyennel eteted, hanem kapja az idénygyümölcsöket, meg egyéb egészséges finomságokat. Azért mert cukrozott, még nem dől össze a világ. Bár egyesek szerint igen :-)
2009. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi lányok

én is próbálom a legjobbat neki adni-legalább most,mert majd az oviban aztán mit fog kapni,napi 300ft-ért...

de talán egy kicsitől nem lesz baja.megnézem a plus-ban,köszi

mindent azért nem lehet kikerülni-de azért mi is egészségesen próbálunk étkezni

2009. márc. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!