Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici 3-4 hetes babátok hogy...

Pici 3-4 hetes babátok hogy néz rátok?

Figyelt kérdés

Rám csak úgy sandít oldalról, olyan kis bizalmatlanul, hogy ki vagy te? Jót akarsz te nekem?

Ez így normális?

Vagy én nem vagyok normális? Néha rosszul esik, hogy talán nem szeret engem? :-(


2011. jún. 12. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajjjjjjjjjj,dehogynem szeret!!!Csak ici-pici még,alig lát!
2011. jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak fókuszálgat!

Nyugi,szeret,és szeretni is fog,hisz te leszel vele a nap 24 órájában,te eteted,altatod,te leszel ott ha fáj a pocija,ha beüti a fejét,ha elveszik a játékát,stb. :)

2011. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hú, akkor jó!

:-)

2011. jún. 12. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt! Nálunk sokáig a hangra sem fordult oda, konkrétan lesz@rta a drágám, hogy ki szól hozzá. :) De most meg már nagyon durván tud bámulni! A férjem mindig meg is jegyzi, hogy "Anya az isten?", mert ha én is ott vagyok, akkor másnak esélye sincs. :D
2011. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is ezt éreztük az elején, főleg a párom, mert szopikor időnként azért engem nézett, de csak nagyon rövid ideg tudott fókuszálni, főleg mert még alig lát 20-25 centire élesen elvileg. Ne aggódj, ez teljesen normális, mostmár a mi babánk 7 hetes, és hosszan néz, amikor épp nincs valami gondja (hasfájás, fáradtság stb.) Kitartás! :)
2011. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!