Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell megemelni az...

Mennyire kell megemelni az ágyát nagyon bukós kislányomnak?

Figyelt kérdés
Most úgy csináltuk, hogy a matrac alatti deszka végét 10 cm-rel lentebb raktuk az elejéhez képest. Jó így ?
2011. jún. 11. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, kb. 10 cm lehetett a különbség.
2011. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az is jó ha a kiságy lába alá beraktak egy vastagabb könyvet :) lényeg, hogy ne teljesen vízszintesen feküdjön
2011. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is azt ajánlotta a dokinéni, hogy a fejénél az ágy két lába alá tegyünk vastag könyveket. (2-2 angol-magyar nagyszótárnyit:-)))
2011. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2-2 kisméretű téglát raktam az ágy lábai alá.

Gondolom mondta azt is a védőnő, hogy sűrűn etetni, etetés közben is büfiztetni kell a picit.

2011. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is vastagabb könyvet raktunk oda.Nem szerettük,mert nem segített,ráadásul folyton a kiságy végében kötött ki a rácsnál,szerintem nagyon kényelmetlen lehetett szegénynek.
2011. jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyors visszakérdés: Mennyi idős a kislány?


Igen, kb 10 cm az jó, de figyelj arra is, hogy esetleg ha alvás közben bukik, nehogy visszanyelje. inkább fektesd oldalt.

2011. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

14 hetes

Szerencsére alvás közben nem szokott bukni. Már hiába fektetem oldalt, ő dönt :))) Ha nem akar, úgyis elfordul. Háton fekve a fejét oldalt tartja. Így kijönne ha lenne valami.

2011. jún. 12. 09:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és most aludt így először éjszaka, de legurult. Ez nem baj?
2011. jún. 12. 09:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem baj,de mivel legurul,nem sokat ér ez a felemelés,mint már írtam,nálunk is így volt.Reggelre volt h elnyomta a rács a kis arcát,nem túl kényelmes nekik.Az ágy végében már nem érvényesül az emelt testhelyzet,nem véd a bukástól,sőt szerintem mivel a gravitáció miatt be van oda passzírozva,még veszélyesebb is,mintha simán vízszintesen fekszik..De te tudod,kísérletezzetek.
2011. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ezért nincs értelme. Most visszavettük 5 cm-re. Talán így jó lesz. Éppen hogy csak meg van döntve. De amúgy egész nap vagy Adamo hintában vagy az ágyunkon alszik. Éjszaka alszik csak kiságyban, de akkor meg sosem bukik érdekes módon.
2011. jún. 12. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!