Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam jol alvo volt, most...

A babam jol alvo volt, most 5hos lesz par nap hijan, egyszer kelt fel enni..most meg akar 4-5x is.. Mi az amit elrontottam?

Figyelt kérdés
szopik,de mar kapja a gyumiket is es a karoma foziket bevezetni..jol aludt mindig 1x kelt fel szopizni de ahogy no ez egyre rosszabb..az elalvasok uvoltessel jarnak minden este amitol mar kezdek bedilizni..furcsi vacsi lefekves es rakezdi..ekkor en bemegyek hozza,meglat nevet..simizem paskol a feneket jo neki ahogy ellepek az agyatol kezdi az uvoltest..napkozben is alig marad el magaban csak kisidore..akkor meg hasra fordul arcal a foldnek es kezdi az uvoltest.. napkozben sem alszik sokat felorakat max..mar kijott 2foga eddig arra fogtam h talan faj neki..de hogyan lehetne megoldani ezeket?mar kiolvastam a Kiegyensulyozott babak nyugodt babak konyvet,az aludj jol gyermekemet is de ezek sem jottek be..mar total kesz vagyok egesznap egyedul vagyok aparom dolgozik a csald messze..segitsetek kerlek..
2009. márc. 21. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A tarsasagot szereti a babad. Nincs semmi baja, csak azt szeretne ha mindig valaki szorakoztatja. Ha megtudod allni, hogy kicsit hagyod sirni, es nem mesz oda hozza, hiszen tudod hogy semmi baja nincs, akkor szerintem megszokna hogy aludni kell. Napkozben is probald jarokaba tenni, ugy hogy lasson tegedet, beszelhetsz hozza, de ne logjon mindig rajtad. Semmit nem lehet csinalni toluk amugy. Szeretnek kezben lenni is.

Par perc sirastol semmi baja nem lesz, de megszokja hogy egyedul kell elaludnia es napkozben is jatszania. Ne menjel be hozza este ha sir.

2009. márc. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi a gyorsvalaszt..most vegre elaludt..furan hagozhat,de kulfoldon elek es van idoeltolodas..ahgyom sirni de akkor mar odaig fajul hogy levegot sm vesz a sirastol..nappal itt vagyok vele anappaliban van akonyha ..este direkt megcsinalok mindent h masmnap csak fozni kelljen..de akkor is oda ultettem a konyhaba a hintajaba meselek neki nevetunk..de a fodre lerakom jatszani es oda ulokis siras van..neha van csak el..akkor csak hianyzom neki?
2009. márc. 21. 01:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyd sírni! Hiszen 9 hónapig együtt volt veled, nem lehet tőle elvárni, hogy egy új, idegen világban lemondjon rólad pár hónap alatt...:) Tudom, hogy nagyon fárasztó, az én lányom csak két hónappal idősebb és még mindig nagyon "ölbemanó". Anyukám szerint én is ilyen voltam. Ha sírni hagyod, akkor azt érezheti, hogy nincs senki, akire számíthat. 5 hónap egy új helyen támogatás nélkül? Bevallom, nekem se menne sírás nélkül, főleg, ha látom a másikat és az "nem törődik velem"...:) Lehet, hogy hülyeségnek tartod, de nekem ez a véleményem.

Nálunk nappal a kenguru vált be, éjjel meg velünk alszik, ha sír és nem alszik vissza, akkor kap egy kis cicit és pár percen belül alszik.

Szerintem a fogak is ludasak lehetnek, de talán csak tényleg szüksége van rád! A testközelségere, az ölelésedre. Próbáld ki, hogy teszel az ágyába valami "anyaszagú" ruhát éjjelre, talán az megnyugtatja. Kitartás, hiszen olyan rövid ez az időszak, amíg csak ránk van szüksége. Aztán jön a nagyvilág...

Sok türelmet és boldog babázást kívánok!

2009. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!