Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 és fél hónapos kislányomnak...

8 és fél hónapos kislányomnak már 8 foga van. Mit adhatok neki rágcsálni?

Figyelt kérdés
mert látom, hogy már próbálja utánozni amikor mi eszünk. Csak borzasztóan félek, hogy félrenyel és megfullad. Az egyik ismerősünknél ez történt, már nem tudtak rajta segiteni.S ez lebeg mindig a szemem előtt.
2009. márc. 20. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kifli, babakeksz, babapiskóta...
2009. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányom nagyon szerette a kölesgolyót, ez azért is jó, mert a nyálával szinte feloldja, elég csak majszolgatnia. Amúgy puha gyümidarabokat is adtam már neki mikor kinn volt néhány foga, persze felügyelettel.

Amúgy ha tényleg ennyire félsz, talán érdemes lenne végigcsinálnod egy tanfolyamot, amin direkt gyerekeken történő elsősegélynyújtást oktatnak. Talán ha megismernéd a spec fogásokat, elmúlna a félelmed.

2009. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ennyi idős a babym én is ebben a cipőben járok annyira félek mert múltkor is hányt amikor próbáltam neki egy picit darabosan adni én is elfogadnék egy-két segitságet mert az félelem iszonyatos annyira féltem a kicsim
2009. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vagy nagyon kicsi csipeteket rakok a szájába, amit biztosan le tud nyelni rágás nélkül is, vagy pl fél kiflit, egész kekszet v. babapisótát amit a saját tempójában ehet. Ilyenkor úgy vettem észre, csak kicsiket csipeget.
2009. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!