Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni? Most hallottam,...

Érdemes venni? Most hallottam, hogy lehet kapni csak nem tudom eldönteni érdemes-e venni.

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 10:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Sziasztok!


Most tényleg csak egy hiba ez megint, vagy valaki szórakozik? Szerintem nem helyénvaló, ha itt viccelődik valaki. A tegnapi még jópofa volt, de ez már nem az...

2009. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
:))))))))))))))))))
2009. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szia lányok bocsi de lemaradt,hogy kutacsvédő.Mert siettem a kisfiamhoz mivel jelezte üres a poci.Még egyszer bocs.A tegnapi amit páran írtatok nem tudom miről van szó mivel már 1hete nem voltam fent az oldalon.De azért köszi a válaszokat.
2009. márc. 20. 10:52
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Jaj, de jó, hogy írtál! Amúgy szerintem badarság a kutacsvédő! Nem kell túlfélteni a babáinkat!

2009. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vegyél kutacsvédőt, teljesen fölösleges pénzkidobás. A gyerekeknek meg kell tanulniuk, hogy hogyan kell esni, mert akkor később lesznek gondok. Gondolom nem szeretnéd hogy később minden esés alkalmával a feje koppanjon először. A babák fején egyébként nagyon jó rezgéscsillapító, ez védi meg az agyat a nagyobb sérülésektől. Amikor mondjuk ülésből eldől vagy állásból a popsijára huppan ez védi meg az agyát a súlyosabb sérülésektől. Szerintem ez megint egy fölösleges dolog, amivel a gyereküket óvni próbáló szülők zsebéből újabb (szerintem) fölösleges dologra próbálják kicsalni a pénzt. Lehet lepontozni...
2009. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ez volt a tegnapi. Jókat kacagtunk rajta, Te se hagyd ki.


Én nem vettem, de nem is hallottam róla eddig. Felnőtt anélkül is, és semmi baja. Figyelni kell rá egy kicsit, de nem olyan sérülékeny ám az a kutacs. Az emberi szervezet jól ki van találva, hátmég a kisbabáké.

2009. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat,azért kérdeztem mert az egyik ismerősöm szerint szükség van rá.Ja és köszi a linket nagyon jókat kacagtam rajta.
2009. márc. 20. 11:30
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem
2009. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes kutacsvédőt venni.

Azért, mert akkor nem tanul meg a fejére vigyázni és később, amikor már nem hordja, akkor eshet baja. Hiszen abban a nyugalomban játszik, hogy úgysem veri be a fejét sehova. Szóval egy hamis tudatot kelt a kisgyerekben a biztonságérzetről.

Az én kisfiamnak még most, 1 évesen is hatalmas a kutacsa. Ráadásul egy nagyon eleven, rosszcsont kissrác, mindenhol csak a veszélyt vonzza. Mindig van egy két meleg helyzet, de úgy vagyok vele, még mindig jobb, mintha később lenne még veszélyesebb. Például ha elesik, már valamennyire vigyáz a fejére: megtartja, hogy ne koppanjon a földön akkorát. :-)

2009. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!