Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelőt szeretnék...

Légzésfigyelőt szeretnék venni. Melyik fajtáját válasszam, ami megbízható és lehet rá számítani hosszú távon is?

Figyelt kérdés
Kell valamire figyelni a vásárlásakor?
2009. márc. 20. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
szia. nekünk angelcare 301 van, szerintem szuper. a lényeg, hogy kicsit csúsztasd el egymás felett a paneleket, és az érzékenységet 3-4-esre állítsd, hogy ne riasszon be feleslegesen
2009. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és én használtan vettem, tehát már egy babót kiszolgált
2009. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi Angel Care-t vettünk és kitűnő. Bár a mienk bébiőr és légzésfigyelő. Téves riasztás kétszer volt az elején mert túl érzékenyre állítottuk az érzékelőt. Viszont riasztott akkor is amikor a babánk "elfelejtett" levegőt venni az első pár hétben. De nézz utána az Álomvirág nevű készüléknek is mert jóval olcsóbb ha jól tudom és állítólag az is nagyon jó. Én erről már csak a szülés után szereztem tudomást. Használtan is tudsz venni a Tesz-vesz-en vagy a Vaterán. Hogy mire érdemes odafigyelni arra azt tudom mondani, hogy funkcionálisan mindegyik ugyan azt a célt szolgálja, tehát nincsenek óriási különbségek közöttük, inkább ha hazamész próbáljátok ki azonnal. És nem ártana elvégezned az életmentő tanfolyamot mert hiába van légzésfigyelő, ha nem tudja az ember mit kell tennie vészhelyzetben akkor nem ér semmit. A kislányom 11 hónapos de még mindíg használjuk és fogjuk is mert így vagyok nyugodt.

2009. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a bébiőrös légzésfigyelőnk van (Angelcare 401), és mi is meg vagyunk vele elégedve. Amikor kb. 1 hónapos volt a kisfiam, ő is elfelejtett levegőt venni, s beriasztott. Nem is tudom, mi lett volna, ha az nincs nekünk. Nem ismerem a többi fajtát, jól nézz körül, szerintem érdemes beruházni egy megbízható szerkezetre.
2009. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a Brendonban vettem Angelcare 401-légzésfigyelő & bébiőr egyben.Mi azért ruháztunk be újba,mert szeretnénk tesót is.Egyszer riasztott be,mikor hason erőlködött és valahogy kimaradt a levegővétel-épp ott álltam fölötte.

Állítólag az jobb aminek 2 érzékelő lapja van.De van olyan is amit pelusra kell rácsíptetni-van akinek az vállt be.

2009. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekünk angelcare 302es van,2 paneles,az unokaöcsémet,és a kisfiamat is kiszolgálta,egyszer riasztott,amikor a 2 panel összekötő vezetékét nem rendesen dugtuk össze:D amúgy tökéletes!a következő babánknál is ezt fogjuk használni!
2009. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi Babysense-t vettünk, nagyon jó, egyszer sem riasztott be tévesen (4 és fél hónap alatt). A kórházban a koraszülött osztályon is ezt használták, ezt ajánlották.
2009. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!