Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megszokja a babám a habtapit?

Megszokja a babám a habtapit?

Figyelt kérdés
Vettem két csomaggal, így egész nagy játszófelületet tudok neki csinálni a szőnyegen. Eddig plédek voltak alatta, az kényelmes puha volt, a habtapi keményebb. Felfázni tuti nem fog rajta, mert alatta vastag szőnyeg van, de nem fog kárt okozni a gerincében hogy azon fekszik? Eddig jól elvolt a földön, de nemnagyon forgott. Gondoltam így egy kicsit erre is ösztönözném, mert ez nem olyan kényelmes.
2009. márc. 19. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb a gerincének a habtapi, mint a pokróc.

Jól csinálod, meg fogja szokni :)

2009. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nemrég avattuk fel szintén a habtapit :-) Hihetetlen, hogy egy nap alatt mennyit fejlődött a mozgása!!! Nem tudom, hogy a Te babádnak is ki van -e kopva hátul a haja :-), de ha igen, akkor tegyél a buksija alá egy vékonyabb takarót. Mi az elején nem tettünk, és szegénykének kicsi apró sebecskék lettek (olyan pattanás szerűségek), mert annyit izgett-mozgott, hogy a kis csupasz bőröcskéjét kikezdte. De amúgy nagyon hamar megszokta. Én is féltem, hogy nagyot koppan vagy orra bukik. Koppan, valóban, de abszolút semmi baja nincs tőle. Bátran használjátok!
2009. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ki van kopva a haja, úgyhogy majd vigyázok! :-)
2009. márc. 19. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is van!!! Nagyon szuper! Egy idő után azzal is szórakozott, hogy szétszedte darabokra (mert nekünk ilyen kirakó szerű van).

És nyugi, a gerincében nem okozol kárt, SŐT!

2009. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az a habtapit?
2009. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodtan vedd ki alóla a szőnyegeket,mert az fogja zavarni.

Sokkal jobb ha a kemény felületen hempergőzik és a habtapi polifóm ezért tuti nem fog felfázni.Feküdj rá és érezni fogod,hogy meleget sugároz.

Az én babám imádta de sajnos kb 2hónapig tudtuk használni,mert rájött,hogy fel lehet a szélénél emelni,meg,hogy szét lehet szedni és utána el kellett rakni,mert csak ezzel foglalkozott és már félő volt ,hogy véletlenül lenyeli.

2009. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!