Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent ha a fehérvérsejt...

Mit jelent ha a fehérvérsejt szám kicsit több?

Figyelt kérdés
Vizeletből nézték neki.4 a max, babámnak 10-es lett.11 hónapos. Ma belázasodott,38.3-ra.
2009. márc. 19. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Fertozes van a szervezeteben. Valami ellen harcol a szervezete, olyankor no meg a feherversejtek szama.
2009. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mit tehetek. Orvoshoz menjünk holnap?
2009. márc. 19. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
A magasabb fehérvérsejtszám valamiféle gyulladásra utalhat és a láz is.
2009. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez gyulladásra utal. Hugyuti, vagy vesemedence.

2009. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el, kap valami gyógyszert rá.
2009. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz mindenképpen!
2009. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aggódom. Tápszeres a manó, és 1 hónapja semmi folyadékot nem iszik a tászern kívűl, ezért csináltattunk vizeletvizsgálatot.
2009. márc. 19. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:
A vizeletben két okból lehet fehérje. Egyik hogy húgyuti fertőzése van, ami később felhúzódhat a vesére ekkor már vesemedence gyulladásnak nevezzük. A másik ami nálatok még nem valószínű a vesekő megindulása ami felsérti az urétert és ettől is lehet fehérje a vizeletben, mert gyulladás áll fen a hugyvezetékekben. De nálatok az első ok lehet a valószínű. Magas láz, hideg rázás, hányinger, hányás és pisiléskor éles fájdalom rá a jellemző. Nekem a köveim indultak meg ezért ugyan ebben vagyok mint a babucikád. De ő szegény kis drága még nem tudja elmondani. Minden képpen kezelést igényel a dolog mégpedig antibiotikummal. Viszont jó volna ha be tudnál szerezni Ökonetes Grapefruitmag kivonatot és azt cseppentenéd az innivalójába. Csecsemők is kaphatják és nekem az urológus kifejezetten ajánlotta a múlt héten amikor nála jártam. Felnőtteknek még jó a tőzegáfonya kapuszula is de azt gyermekek nem tudom hogy szedhetik e. Nekem az is nagyon bevállt régebben de most nem szedhetem mert üti egy másik gyógszerrel egymást a két szer. A patikai Grapefruitmag kibonat nem ér semmit és alkoholos, ezért írtam az Ökonetest ami ugyan drágább de nálam és a bainőm babájánál már bizonyított. Mielőbbi gyógyulást. 11 hós kislány anyukája
2009. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!