Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyiert vesztek jarokat?

Ti mennyiert vesztek jarokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy most olcsot vegyek neki,vagy valami dragabbat.
2009. márc. 19. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Jó, ez nem ide tartozik, de én nem vettem neki járókát. Nálunk baba biztos a nappalink, meg a konyhánk (még nem sikerült berendezni) És így itt velünk van egész nap. Bőszen csúszhat mászhat, mert semmi sem akadályozza és a padlófűtés sem gond, mert legalább nem fázik fel a járólapon...

Viszont sztem, ha mindenképpen akarsz én valami olcsóbbat vennék... Mi van akkor, ha mégsem válik be, és utál benne lenni? Az tök bosszantó, ha kidob érte az ember egy valag pénzt. Vetarán sztem lehet találni jókat/újakat, vagy alig használtakat.

2009. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Én is az olcsóbbra szavazok, ha már venni akarsz. Nekünk sincs, és nem is fogok venni járókát. A nagyoknál volt, de utálták, 10 percet se bírtak ki benne, már amikor bele akartam tenni őket, ordítottak.. így csak a játékokat tároltuk benne. Ha esetleg nálatok se jönne be, játéktárolásra elég az olcsóbb:))
2009. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Brendonban vettük, a legegyszerűbbet, 12 ezerért.
2009. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi 25-ért vettünk fa járókát betéttel együtt (a betét külön 10 ezer körül van). Én beleszoktattam a babót, illetve vannak helyzetek, amikor muszáj beletennem. Nem fogdának tartja, hanem a játék színterének. Én nem bántam meg.
2009. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én leértékelve vettem 240000 ft-ért a Soroksári úti Baby Outletben.Brevi,hálós,téglalap alakú,zenélő tehén+2 db csörgő tehénke+aktivizáló(tépőzáras tükrös virág,sípoló csiga,zenélő,csörgő virág) szivacs volt hozzá.Azért volt olcsóbb,mert a zenélő tehén picit hamisan szól...
2009. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok,BOCSÍÍÍÍ,egy 0-val többet írtam,24000 FT VOLT!!!!!!!!!
2009. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi utazó ágyat vettünk 12eFt-ért,de utál benne lenni.Mondjuk a nappalink ajtóráccsal le van kerítve így nem tud elmászni.
2009. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, én a teszveszen vettem 8 ezerért. használt, de tökéletes állapotban van. Ki lehet fogni. De 10-12 ezernél nem költenék rá többet.
2009. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, milyen pici korától lesz benne a baba és naponta mennyi időt. Nálunk amolyan kiságy helyettesítő, mert napközben csak így tudom megoldani hogy szem előtt legyen, így két hetes kora óta használjuk. Ezért egy jó minőségű, nagyméretű, állítható betétes fa járókát vettünk, de használtan, a bolti ár feléért - így is 18e volt. Viszont a nap nagy részét benne tölti, nagyon ki van használva. Ha már nagyobb a babád és naponta amúgy is csak kevés időt töltene benne, megteszi egy olcsóbb is.
2009. márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!