Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg lehet adni fagyasztott...

Tényleg lehet adni fagyasztott zöldségeket is babáknak?

Figyelt kérdés
Nem általunk lefagyasztottra gondolok, hanem pl Tesco-ban kapható fagyasztott brokkolira vagy borsóra...egy év alatti babánál érdekel leginkább.
2011. jún. 7. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Ha azt csak simán mossák és fagyasztják, és nem esik át semmiféle egyéb kémia kezelésen, akkor minden további nélkül lehet. CSak ilyenkor ne olvaszd fel, hanem egyből a forró vízbe/sütőbe tedd bele, hogy kapjon egy "hő sokkot" hogy a benne lévő értékes vitaminok maradjanak benne

2011. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szinte csak fagyasztott zöldséget adtam/adok a lányomnak, mert nálunk a helyi zöldségesnél nagyon szerény a választék.

Krumplin és répán kívül alig lehet kapni valamit. Főleg amikor elkezdtük a hozzátáplálást (december) akkor nem is volt friss zöldség, jobbnak láttam, mirelitet adni a picinek.

2011. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze! Én pl. gyakran veszek franciasal. alapot, abban minden van vegyesen. Vagy épp teszek még hozzá, ami kell.

De brokkolit csak fagyasztottat adtam, mondjuk Bonduelle márkásat.

2011. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!