Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami tippetek arra,...

Van valami tippetek arra, hogy ne csöpögjön a cumisüveg?

Figyelt kérdés
Pedig drágák, márkásak... Valamit nagyon elronthatok, mert bármennyire rácsavarom a fedelét, csöpög ezerrel a baba nyakába a víz.
2011. jún. 7. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen típus, újonnan vetted-e, vagy esetleg kaptad. nekünk avent van, ahhoz van külön egy tömítő gumi, ennek elkerülésére és nincs is gond vele
2011. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekünk is Avent van és vadi új... De nem teljesen értem...Tömítőgumi? Az melyik...? Bocsánat az értetlenkedésért...
2011. jún. 7. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
ha darabjaira szeded az üveget, akkor van maga a cumisüveg rész, a cumi fej, a kupakja és az üveg és a cumi feje közé kell rakni egy gumival ellátott korongot. nekünk így néz ki, de lehet, hogy több fajta is van
2011. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah, igen... és van a "csöpögésmentes" AVENT 2 ezerért. Nekünk is folyton csöpög. Egy kalap trutyi!
2011. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is avent van, semmi gond nincs vele. A fehér üvegre van a gumis gyűrű, a barnás üvegre pedig nem kell semmi.
2011. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!