Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pesztonka orrszívóról vélemény...

Pesztonka orrszívóról véleményekre vagyok kíváncsi!?

Figyelt kérdés
nem a mellszívósra gondoltam.
2009. márc. 19. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Van másmilyen is? Én úgy tudom a motor része ugyanaz a kettőnek...
2009. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem mind a 2 van-1x kaptam csak az orrszívót,majd 2x a mellszívót.a motor része tényleg ua.viszont a simán van egy kis gumis hosszabbító,amivel könnyebb kiszívni-nekünk bevállt
2009. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mellszívóshoz is kétféle fej van az egyik tompább, a másik vékonyabb és van rajta egy vékony hajlékony gumi. Én kipróbáltam a nagyobb lányomnál a porszívósat, de ő nagyon félt tőle, utána már a porszívó hangjától is üvöltött. Ezért tértem át a Pestonkára. Nálunk is bevált, a pici se fél tőle és nem olyan hangos, így ha kell éjjel is tudtam használni, hogy a nagyok ne ébredjenek fel tőle.
2009. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi nagyon megvagyunk vele elégedve. Hatékonyan szívja ki a válladékot, csednes, éjszaka sem zavaró és nem sérti fel a nyálkahártyát. A porszívósat meg sem vettem mert nem szeretném a gyermekemet ilyen hangos zavaró dolgoknak kitenni. Épp elég, hogy szívni kell az orrát. Egyszer volt náthás és szépen helyrejött mert gyakran szívtuk a válladékot az orrából. Most 11 hónapos. Nem cserélném el másrik orrszívóra. Csak ajánlani tudom
2009. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!