Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet attól csalánkiütése a...

Lehet attól csalánkiütése a babámnak (szopizik), hogy én ettem epret?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babám érzékeny volt rá, amikor még szopizott, és én ettem epret.Nem is gondoltam volna, hogy ennyire érzékeny rá.Eszembe se jutott, hogy bajt okozhat nála.De nála nem kiütés lett, hanem estére begörcsölt a hasa, kb. mint amikor még hasfájós volt, csak durvábban.:( Ő már régóta átalussza az éjszakát, de aznap este 20 percenként ébresztette fel a görcs.Oldalt feküdt szegénykém az ágyban, kiflire összehúzta magát, be volt keményedve az egész teste.Kapkodta a lábát a hasához, üvöltött, és csak nagyon nehezen nyugodott meg.Ijesztő volt!Már attól féltem, ügyeletre kell vinni, mert fellép nála valamilyen allergiás reakció.Szerencsére elmúlt, de a lányom közelében jó darabig nem akarok epret meglátni.
2011. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2011. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezért is "tiltó listás" az eper szoptatás alatt. Még a joghurtban sem javasolt és ez vonatkozik a cseresznyére is, mert puffasztja a babát.
2011. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy baja lesz.

én eszem epres joghurtot és epret is és semmi baja a 3 hónapos lányomnak

2011. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg csak akkor tudod meg, ha kipróbálod.Nem minden baba érzékeny rá.Szerintem epres joghurtot ehetsz, annak nincs túl sok köze az eperhez.
2011. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!