Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtál tápszert gyermeke...

Meddig adtál tápszert gyermekednek?

Figyelt kérdés
11 hós múlt a babám, és a Beba 3 tápszert használjuk. De pont a múltkor néztem, hogy 1 éves kortól már vannak tejitalok is. Tehát ezt a kifejezetten tápszer italt le lehet cserélni 1 évesen, vagy azért még utána is ajánlott adni? És a tejital az mennyire tápláló, amellé már kell kenyér stb reggelire, vagy az is elég önmagában, mint a tápszer?
2011. jún. 6. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 13 hónapos koráig adtam este a tápszert, reggelre már tejitalt kapott első szülinapja után. Én is féltem attól, hogy ha tejitalt kap, akkor nem alussza majd végig az éjszakát, mint előtte, de nem volt ilyen gond. Most 20 hónapos, reggel-este tejitalt kap, tény, hogy az esti előtt nem sokkal kap egy kis szilárd vacsit is, illetve a reggeli tejital után 1 órával eszik rendes reggelit is.
2011. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia! akkor ezek szerint a tejital is laktató? Mert a neve alapján azt hittem, hogy csak valami ital, amit a rendes kaja mellé ihat tejként.
2011. jún. 6. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre különbséget ilyen szempontból, pedig ebből még kevesebbet is iszik meg kisfiam. Előtte Humana jó éjt tápit kapott, abból simán bevert 250-300 között, most a Bebivita tejitalból pedig max. 240-et iszik meg.
2011. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. jún. 6. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos koráig szopott, aztán leválasztotta magát, majd jött a tápszer 1 éves koráig, és olyan 12 és fél hós lehetett, amikor a tejet elkezdtük adni, azóa már csak azt issza, reggel-este.14 hós kisfiú anyukája
2011. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nestlé vailiás italt iszik a 26 hónaposom, nem is tervezek neki még egy darabig tejnek nevezett szemetet adni neki :-(

Sajnos szomorú, hogy a civilizált, fejlett világ idáig jutott...

2011. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!