Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orvossal tudnám megnéze...

Milyen orvossal tudnám megnézetni babám, mert ball bordája kíjebb áll?

Figyelt kérdés

A háromhós kötelező oltásig nem látszott és 100%, hogy nem ilyen volt!

Akkor a gyerekorvosunk megvizsgálta az oltás beadása előtt, hogy nem beteg-e és a pocakját is szemmel láthaólag nagyon erősen megnyomkodta. El is kezdett sírni szegény, pedig szinte soha nem sír, nagyon nyugodt baba! Aznap esti fürdetésnél vettem észre, hogy iszonyúan megdagadt a ball bordája. Azonnal hívtam a védőnőm, aki szintén megerősítette, hogy valóban meg van duzzadva! Másnap visszavittem a dokihoz, aki azt mondta semmi gond ez csak a bordája, nincs elváltozás. Azóta sem jött helyre (25-én lesz 5 hós). Ha háton fekszik nem feltünö, de amint az oldalra fodul, vagy ülésbe huzza magát szemmel látható az eltérés.

Lehet, hogy el nyomta a borda csontját???


2009. márc. 19. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem vidd el az ortopédiára, ha nagyon aggódsz.

2009. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is vidd megnézetni ortopédushoz, már a Te megnyugvásodra is.
2009. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha budapesti vagy vagy nem laksz messze, szerintem a Heim Pálba vagya Madarász u.-ba vidd. Először a sürgősségire. Majd ők elirányitanak, oda, ahova kell. Nálunk a kiálló lengőborda családi vonás, mindhárom gyereknek van, de születése óta. Nézesd meg, abból nem lehet baj! De ne aggódj!
2009. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!