Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell egy közel 5...

Mennyire kell egy közel 5 hónapos babát "óvni a széltől "?

Figyelt kérdés
Általában kenguruban viszem ki,mennyire zavarja a szél?Ha annyira nagy a szél,hogy én se megyek ki szívesen akkor logikus,hogy nem megyünk ki,de van hogy muszáj egy kicsit szelesebb időben is kimenni....ilyenkor hogy oldhatnám meg;el kell takarni az arcát?Vagy ne óvjam már ennyire?
2009. márc. 19. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Nagy szélben, ha megyünk valahova és a hordozóban viszem, akkor a kocsiig betakarom az arcát egy pelussal, vagy csak a szeme látszik ki, vagy az se. Szerintem, ha kenguruban viszed ki tegyél az orra-szája elé egy pelust, az nem szöszöl, viszont szellőzik annyira, hogy a légvételben ne zavarja. Én így csinálnám.


Minden jót!

2009. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire mondok okosat, csak gondolom,n hogy mivel alapból ehhez van szoktatva, szerintem ellenállóbb a gyerkőcöd. Minden gyerek annyira fázós amihez szoktatva van. Én anno agyon voltam öltöztetve 3 réteg felső, kabát, sál, sapi. Sokat voltam beteg, és állíndóan megfagynék. a 25 fok számomra a kellemes.

az öcsém ugyanez ha már a sapit leveszi azonnal beteg...

Míg a fiam 9 hós, nem szoktattam a negatív tapasztalaim miatt meleghez, tehát, 20 fokhoz van szokva, fürcsinél se gyújtok be plusszba, nincs rajta harizsnya sem, csak egy naci, meg body, meg egy vékony hosszúujjú felső, és mászik a szőnyegen, a kövön, és nem beteg, pedig nem padlófűtés van. Tehát amihez szokik annyira is lesz ellenálló. Azért vigyázz, rá, de sztem kiviheted. Remélem nem mondtam nagy badarságot, csak tapasztalat...

2009. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi tegnap sétáltunk, de amíg beleraktam a babakocsiba, meg a vállamra vettem, és belefújt a szél az arcába, ordításban tört ki. Az esővédőt rátettem a kocsira, és utána béke volt. Valamelyik babát zavarja, valamelyiket nem annyira. Mi se vagyunk egyformák. Ő pl. ki nem állhatja, ha melege van.
2009. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igazuk lehet a válaszolóknak,mert ha esetleg szelesebbre fordul az idő,és kint vagyunk,utána a kislányomnak kamilláznom kell a szemét,nem bírja,biztos hogy ki mihez szokott,én ezért óvatosabb vagyok vele.
2009. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen kenguruban viszed ki, akkor szerintem vegyél fel olyan kabátot, aminek olyan merevebb a "gallérja", tehát amit ki tudsz hajtani, hogy védje a kis arcát. Ha nincs olyan hatalmas szél, akkor a sapi, a kapucni meg a kabátod szerintem eléggé védi
2009. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A szövetkabim elég jól védi,át is éri és el is tudom takarni az arcát-bár nem szereti.Viszont a meleget sem bírja...

csak lassan sok lesz nekem a szövetkabát,azért érdeklődtem.Köszönöm :-)

2009. márc. 19. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4,5hós kora óta kint alszik napközben a levegőn, szélben-esőben-hóban, annak megfelelő módja szerint öltöztetve, betakarva, letakarva. Őt nem zavarja még az sem ha a fél babakocsi hó alatt van :) Ám a tegnapi nagy szél neki sem tetszett már, hiába volt letakarva még esővédővel is a kocsi, nem bírt jól aludni. De ma már újra béke van :) Óvni kell, de főleg a fülét, mellkasát, hátát!!! Én az arcát nem takarom le. Ő most 8,5 hós és egészséges, vidám baba :) Jó szellőzéseket :)
2009. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!