Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó a tejpép? Adjam vagy...

Mire jó a tejpép? Adjam vagy ne adjam?

Figyelt kérdés
Olyan sok anyuka adja babájának, nekem egy kicsit műanyagnak tűnik. Nem kezdtem még a hozzátáplálást, csak ismerkedek a témával.
2009. márc. 19. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb.annyira műanyag,mint a tápszer,az üveges ételek,és a dobozos babajoghurtok,és pudingok...szval sztem nem műanyag.Tápláló,optimális a vitamin és ásványi anyag összetétele,és finom is.Én mindenképpen előnyben részesítem pl.a tehéntejjel szembe,ami többet árt,mint használ.Ezt a babáknak találták ki,feltételezem,h nem rosszat akarnak nekik.2 gyerekem van,a nagy is ezt kapta,és mára már 17 éves makk egészséges pasivá cseperedett...
2009. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem műanyag. Jól jön, ha a kicsi nem eszik elég tej alapú dolgot, mert általában szeretik a babák, olyan mint a tejbedara. Én pl uzsira szoktam adni.

És nem mellékes, hogy benne van minden vitamin, amire a picurrnak szüksége van.

Ja és sok baba sokkal jobban alszik éjjel, mert jólakik tőle.

2009. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Semmiképp ne tejpéppel kezd a hozzátáplálást. Sok tejpépre rá van írva, hogy 4 hós kortól, de én kb. fél éves kortól adtam. Mivel gabonával van dúsítva táplálóbb mint a tápszer. Nekünk sokáig bevált vacsorára. Hát az íze tényleg műanyag, de gyorsan el lehet készíteni és az én gyerekem szerette. Aztán amikor már ízletesebb kajákat is megkóstólt egyszercsak nem fogadta el többet. Most is kaptunk ajándékba, de nem kell neki. Én sem bírom megenni, de a picik ízvilágának még megfelel. Viszont duci babáknak nem ajánlják.

Ja, és én kanállal adtam, így sikerült leszokni az esti cumisüvegről. Szóval erre is jó volt.

2009. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. 7 hós korától adom a tejpépet kisfiamnak reggelire gyümölccsel és vacsorára natur. Nagyon szereti és szerintem sem műanyag, olyan mint egy tejbegríz inkább :) Mi a Milupa HA-t használjuk, mert van allergiás a családban. Ez bevált, már rizspépet is adok 8 hós kisfiamnak, szereti őket, tápláló és kiegészítőnek is jó főzi - gyümi mellé.
2009. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azért gondoltam műanyagnak mert az anyatejhez képest talán minden az.
2009. márc. 19. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!