Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos babám mostanába...

9hónapos babám mostanába csaka babakocsiba alszik napközben. Ez baj?

Figyelt kérdés
Kertes házunk van,és mindig kitettem a jó levegőre,de mostmár nem hajlandó aludni a kiságyába napközbe.Szokassam rá?
2009. márc. 19. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez baj e de az én kisfiam is csak babakocsiban alszik, mert ő is teraszon alvós már 4,5 hós kora óta (most 8 hós). Napközben a lakásban el sem tudja képezlni a szundit... nem tudom mi lesz tavasszal/nyáron mikor már valsz kinövi a babakocsit, de egyelőre úgy gondolom kirakom neki az utazó ágyat és továbbra is a levegőn altatom (eddig nagyon jól bevált). Summa summárum sztem nem baj :) jobb neki a friss levegőn!
2009. márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim még 1 évesen is kint aludtak a babakocsiban. Soha sem volt semmi baj belőle. Amikor már fel tudtak benne ülni, bekötöttem őket alváskor is és többször kinéztem rájuk, hogy nem ébredtek-e föl. A pici még csak 6,5 hónapos, de ő is csak kint tud jót aludni (bent max fél órát..sőt naponta 2x kint alszik.
2009. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó,nekem is 2xalszik kint.
2009. márc. 19. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
az én babám is csak babakocsiba alszik...napi 2x...sztem nincs ezzel gond
2009. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves koráig napközben csak a kocsiban aludt télen-nyáron. Ha nagyon hideg vagy meleg volt, elalvás után betoltuk az előtérbe. Szerencsére nagy méretű (Roan) kocsink volt, de abban is elég vicces volt. Aztán egyszer csak azt mondta, hogy ő ma az ágyban szeretne aludni és attól kezdve ágyban alszik, most lesz 5 éves.
2009. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!