Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap kap húst a babátok...

Minden nap kap húst a babátok mióta bevezettétek?

Figyelt kérdés
A védőnőm mondta, hogy kell mindennap kapnia, de amióta adom neki, azóta alig bír kakilni.Pedig direkt adok mellé olyan gyümit amiről tudom, hogy hajtja.Mi a megoldás?Ti hogy csináljátok?
2011. jún. 5. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Sosem evett minden nap húst, most sem (2 éves múlt)

heti 3-4.

Mi sem szunk minden nap.

2011. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Heti max 6-szor kap. Magunknak is úgy főzök, hogy hetente 1-szer húsmentes napot tartunk.
2011. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sincs minden nap adni neki. Én fiam már 21 hónapos. Én meg is hülyülnék, ha minden nap húst kéne ennem logikus, hogy a fiam se húst eszik hússal. Ez is fontos, de ezen kívül rengeteg fontos étel és tápanyag van még.
2011. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kisnita ***** válasza:

Minden nap?? Dehogyis. Örülök ha egy héten egyszer hajlandó enni valami hús félét. Annyira rossz evő, hogy én már a húskészítményt, felvágottakat is húsnak veszem. :S

Egyébként nem egészséges minden nap húst enni, egy felnőttnek sem. Mondjuk az sem egészséges amit az én fiam csinál, de hát ez van. :S

2011. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mi elég husosok vagyunk, heti 6x biztos van hús. de ma pl. húslevest ebédelt és nem tettem bele neki húst, viszont ha olyan a kaja, 2x is eszik. igaz már 1,5 éves.


mennyi husit teszel bele a főzibe? ha most vezetted be akkor még csak egy kiskanálnyi csirkemellet adj neki, annál több nem kell.

később majd ha már eszik tojást akkor vagy ezt-vagy azt adj neki

2011. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is sokalltam, de azt mondta, hogy a vas miatt fontos, hogy kapjon minden nap egy keveset.
2011. jún. 5. 15:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért, megállípították, hogy vashiányos?
2011. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére teljesen egészséges.:)
2011. jún. 5. 15:23
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem védőnő még értelmes dolgot nem mondott. a msodik látogatása után mondtam neki, hogy na akkormimost itt befejeztük, mert az ostoba, kéretlen tanácsaira nincs szükségem.

nem adok minden nap húst, csak heti 5 alkalommal. aztán a maradék 2 nap vagy húsmentes vagy máj, hal kerül a főzelékébe.

ha vashiányos lenne azon a hús nem segít. én ezért adok hetente, kéthetente egy kevés májat.

etesd úgy, ahogy neked jólesik. mi feénőttek sem eszünk minden nap húst.

2011. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont mint első.

Heti 1x máj, 1x hal, és még 2x hús.

Mi is max. ennyiszer eszünk.

2011. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!