Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet bevezettétek 4...

Tejpépet bevezettétek 4 hónapos kortól? Szereti a babátok? Először melyik fajtát adtátok?

Figyelt kérdés
A tejpép sűrűbb gondolom a tápszernél. Kevesebbet kell neki adni mint a tápszerből? Rögtön kiváltottatok egy étkezést vagy ezt is kóstoltatni kell a babával?
2009. jún. 23. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én olyet adtam neki, amit 4 hónapos kortól lehet, de csak most 6 és fél hónaposan. Én nem kóstoltattam, mert tápszert is kap, így az is tej alapú. Én már 4 hónapos kora óta adok neki kajákat, így én teljes étkezésre adtam neki. Én Milupát vettem, vaniliásat és gyümölcsöset. Egy adag kb 80 gramm, ami most még elég neki, de rajta van a dobozon az elkészítési javaslat.
2009. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a babámnak a Sinlac jobban ízlik, mint a tejpép.
2009. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2009. jún. 23. 08:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

2 napja adom neki a tejpépet, mildibé sárgabarackos 4 hós kortól.

Sűrűbb mint a tápszer, olyan mint a tejbegríz. Hát elég nehéz kanállal etetni, most tanuljuk, amit beteszek a szájába, kitolja a pici nyelvével, de ízlik neki, nem ellenkezik.

Megkóstoltam, nagyon finom!

Szóval minden nap csinálok egy fél adagot, s próbálkozunk. Egyenlőre több marad az előkén mint benne.

2009. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez aranyos több marad az előkén. :-) Kis maszatosak.
2009. jún. 23. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Orvosi javaslatra 4,5 hósan adtam neki fél adag Milupa HA tejpépet este, mivel rettenetesen bukós a babám. Utána volt szopi. Azóta már sokfélét kipróbáltunk, gyümölcsöseket és natúrokat is, amikbe én keverem a gyümölcsöket. Imádja.

Annyi a változás, hogy most már 7,5 hós és uzsonnára kapja.

2009. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!