Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet-e jó minőségű, puhatalpú...

Lehet-e jó minőségű, puhatalpú bőrcipőt boltban is kapni? Hol és mennyiért?

Figyelt kérdés
A Liliputihoz hasonlóra gondoltam. Viszont a kisfiam lába elég erős, csontos, és már sok olyan cipőt próbáltunk, ami kicsi volt neki - nem a hossza miatt, hanem "fönt" a bokájával egy szintben elől. Szóval szeretném inkább "élőben" felpróbálni a lábára, minthogy látatlanban interneten rendeljek. Ja és járós cipőnek kellene, tehát nem kocsicipő.
2009. márc. 19. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a fiam lába! Hát elég nehéz neki cipőt venni, meg elég drága is! Álltalában minden gyerekboltban vannak már jó cipők, ha van rá pénzed! Én is neztem olcsóbbat(mikor tél végére kell még egy csizma amit hord még 1-2 hónapig akkor nem szivesen adok ki érte többezer ft-ot) De nem sok sikerrel! A siesta cipők is hasonlóak a liliputi de ezek is drágák! Nekünk a fűzős cipök mentek rá csak a lábára! De fog válltozni, most 3,5 éves a fiam és már nem olyan torkos a lába! Rendelni semmiképp se rendelj igy mert nem bizti, hogy rá fog menni a lábára!:)
2009. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. lépés cipőre gondolsz?

superfitnek van, bár elég drága, de nagyon jók.

pólus centerben van üzlet is.

2009. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, első cipő lenne. De lassan 2 hónapja jár már, egész nap megy, "szalad", tehát strapabíró darabra gondolok. Eddig bent a lakásban csak csúszásgátlós zokniban "kommandózott", de ha jön a melegebb idő vinném ki sétálni a kertbe, utcára.

2009. márc. 19. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Deicmannban Elefanten cipő!!! Szuper jók, jobb, mint a Siesta. Egyébként sajna ezek is drágák.
2009. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én liliputira szavazok :) Nekünk bevált kintre/bentre
2009. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!