Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet 5hónapos babám baja?

Bobocka kérdése:

Mi lehet 5hónapos babám baja?

Figyelt kérdés
Tápszeres babó, már eszik babakajákat-almásat(4honapos kora óta), s úgy 1hete kezdodott,hogy minden hajnalban 4ora utan felebred es sír.Azelott 1kor es hajnal 5-6 kor evett,most ha ebred 4utan nem ehes, nem kell neki tea sem, csak nyoszorog. Az also ket fogacskaja helyen az inye feher es duzzadt.Lehet,hogy ezért ien a kisbabám, vagy vmi más baj lehet?Aggódom nagyon
2009. márc. 18. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fog is, de nem hiszem, hogy hajnalban lenne a legérzékenyebb. A bélműködés viszont ekkor indul be, úgyhogy inkább azzal kapcsolatban indulnék el...

Este próbálj adni neki babateát, angolvizet valamit, hátha segít.

Nem írtad, hogy este eszi-e az almát, mert attól nehezebb a kaki és este nem adnám neki semmiképp. Főleg ha tápis, mert az kb olyan neki, mintha amikor te pl jól bekajálsz este vlm nehezet.

2009. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egy 5 hós babát már nem kell éjszaka etetni. Inkább próbáld a vacsit később adni és korábbra hozhatnád a hajnali kaját. Így kimaradna az éjszakai.Az én gyerekem ilyen idősen este 10- től reggel 7- ig aludt. Ő is tápszeres volt. De tudom nem mindenki ilyen szerencsés. Amúgy lehet a fogától is nyűgös. Próbálj ki vmilyen gélt.
2009. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A gyumit délután eszi, kb 2kor, csakhogy azelott nem volt ilyen,pedig már mielott ezt csinálta volna kapott gyumit 3hétig.Széklete is szép,ha bekenem az ínyét elvan,aztán pár ora múlva megint nyoszorog.

Azert aggaszt mindez,mert elotte nem volt baja a babakajától, 10 hetes koráig meg pocifájós volt.Napkozben semmi baja a szájbatomkodésen kívul

2009. márc. 18. 16:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Kismanóm 7kor eszik aztan alszik 1ig, akkor ker megint enni majd mostanaban kel 4kor de nem ehes, aztan alszik 6ig,akkor van a kajaido ismet
2009. márc. 18. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja csak nem hajnalban hanem este. Beszéltem a védönövel és azt modta ez bizony fogzás. Szerintem NÁLATOK IS EZ VAN . Tuti nem a kaja miatt van akkor már hamarabb jelentkezett volna.
2009. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszike szépen a válaszokat:)az arcocskája is ki van csattanva, de láza nincs
2009. márc. 18. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!