Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy fél éves...

Mitől lehet, hogy fél éves kislányom meglátja a nővéremet és sírva fakad?

Figyelt kérdés
Annyira keservesen sír, hogy sokszor alíg tudom megvígasztalni. Akkor csinálja ha hozzánk jönnek, ha mi megyünk hozzájuk akkor nincs gond. A múltkor már annyira sírt, hogy mi is a tesómmal. :( Én nagyon szeretem a nővéremet és nem értem miért reagál így a babám. Ráadásul ma a barátjával jött és vele nem volt baja a babámnak. Kb kell neki vagy 10 perc mire ránéz és már nem sír. Mi lehet a gond?
2009. márc. 18. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják a gyerekek érzik az emberekből a kisugárzást ée az energiákat. Az én anyukám ennek pont az ellenkezője. Akkár milyen gyerek megnyugszik mellette. Mert nyugodt és határozott velük szemben.
2009. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a kisfiam az unokatesóm párjától sír. Soha nem bántotta, egy rossz szót nem szólt hozzá, nem nézett csúnyán rá, stb... és mégis. Amint meglátja, legörbül a szája, és sír, mint amikor fél valamitől.

Nem jöttünk még rá, hogy mi lehet a baj:(

2009. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, és 1 éves. Már hónapok óta ez a műsor, de sajna csak egyre rosszabb lesz:(

Kéthetente, havonta látják egymást.

2009. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:( Remélem azért nálunk változni fog a dolog, mert nagyon sajnálom tesómat. És nagyon szereti a babámat, majd legfeljebb egy darabig csak mi megyünk hozzájuk és akkor nem lesz sírás :) Érdekes amúgy mert egy héten többször is találkozunk vele. Ki érti ezt?
2009. márc. 18. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam 5 hónapos, az apukámmal és a legjobb barátnőmmel nem tud megbarátkozni. A többi emberrel viszont barátságos, mosolyog. Még én sem találtam rá magyarázatot. Nem neheztel esetleg rád a nővéred, hogy kevesebb időt töltötök együtt a pici miatt? Én erre gondoltam nálunk, még ha nem is mondják, de apukám az egyetem, a barátnőm a kihagyott bulik, vásárolgatások miatt neheztelhet esetleg...
2009. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát nem hiszem, hogy neheztelne rám, mert így még többet találkozunk mint eddig :) Biztos van valami a háttérben csak nem tudom mi :( remélem rendeződik a helyzet nálatok és nálunk is :)

2009. márc. 19. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!