Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Natúr joghurtot már tényleg...

Natúr joghurtot már tényleg lehet enni 7 hónapos korban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Felesleges. Most gyumolcsot, fozeleket kell neki enni, es anyatej vagy tapszer amiben megkapja a baba a tej mennyiseget.

Lehet hogy nem lesz tole kiutese, de lehet hogy kiuti a boret a joghurt.

2009. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehet baba joghurtot. Az enyém imádta és minden nap megevett egyet. Natur joghurtot 8 hónapos kor után ajánlják. Én is csak utána adtam, gyümivel keverve nagyon szereti.
2009. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tök fölösleges, pláne hogy van kozkázata is.

Rengeteg dolgot lehet ennyi idősen adni, válassz azok közül:

alma, őszibarack, meggy, krumpli, sárgarépa, sütőtök, cékla, édeskömény, zab, rizs, kukorica, paradicsom banán, körte, gesztenye,cukkini, saláta /főzeléknek/ brokkoli fehérrépa pasztinák zeller spárga tök uborka /sütve vagy főzve/ passzírozott zöldborsó

csirke pulyka borjú, kölesliszt kukoricaliszt

étolaj /1 kk 1 dl főzelékhez/ petrezselyem zellerlevél kapor metélőhagyma

2009. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap javasolta főorvos, hogy a gyümölcsöt keverjem össze neki a joghurttal, mert a tápszereket nem akarja elfogadni (egyiket sem).
2009. márc. 18. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Az mást tészta! Akkor adni kell neki, hogy az orvos mondta. Kell neki a tejtermék ha nem eszik tejet, tápszert, ilyenkor vállalni kell a kockázatot :(


Eddig ette a tápi? Megunta?

2009. márc. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig sem volt oda érte, pedig már sokat kipróbáltunk. Eddig tettem neki vaniliás vagy csokistejpépet, de már azzal sem kell neki igazán.
2009. márc. 19. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!