Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes Adamo hintát venni (5...

Érdemes Adamo hintát venni (5 hónapos a kisfiam)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Abszolút. 6 hónaposan vettem a fiamnak. Volt méregdrága fisher price bölcsőhintája. Tűrte, de soha nem aludt benne. Ebben pedig max 4 percet bír ébren. Nekünk nagy áldás :)

Igaz én teszveszről rendeltem olcsóbb változatban (vászon hinta néven)

2011. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Én adamo hinta néven kerestem, így a teszen nem is találtam, de most már megvan (vászon hinta néven)!

2011. jún. 3. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is vettem a Tesz-Veszen! :)

És szereti a kis 3 hónaposom. Mondjuk ő sosem alszik el benne, de legalább elnézelődik. Nekünk kint van a teraszon, így ott is tudom szórakoztatni. Kutyázunk, macskázunk, vagy teregetek. :)

2011. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem eredeti Adamo van, mert a barátnőm "másolat" hintája olyan gyér, volt, hogy nem mertem kockáztatni. Viszont van hozzá rugó, ami eszméletlen jó. Hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, nekünk legalábbis nagyon megérte.
2011. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is attól félek, hogy a "másolat" nem lesz e gyenge. Az első válaszolótól kérdezném, hogy esetleg nem emlékszel e rá, hogy melyik eladó vászon hintáját vetted meg.

2011. jún. 4. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!