Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szundi kendővel alvó babák?

Szundi kendővel alvó babák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akinek a babája szundikendővel, rongyival, vagy valami hasonlóval, tehát szájba gyömöszölhető textillel alszik:

Ha már elaludt elveszed tőle, vagy ott marad egész éjszaka?

8,5 hós babám szeret úgy elaludni, hogy a textilpelenkát szopizza (cumija nincs) de csak nappal. Este cicin alszik el, éjjel ha ébred szintén cici.

Gondoltam berakom neki a textilpelust, hátha éjjel ha ébred és megtalálja, elég neki az a megnyugvásra.

De félek fulladásveszélytől!


2011. jún. 2. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora óta rongyival alszik a fiam. Most 3 éves, de még egyszer se fulladt meg.
2011. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Babám olyan 6 hós kora óta textilpelussal alszik,nyomogatja,tekergeti,de nem veszem el tőle,éjjel is szorítgatja sokszor.Szerintem add oda neki éjjelre is.Ha magára teríti azon keresztül kap levegőt!
2011. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért aggódok kicsit, mert asztmatikus. 2* volt már befulladása, de az nem valamilyen tárgy miatt, hanem hörgőgyulladás miatt fulladt.

2011. jún. 2. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:

" Még egyszer se fulladt meg. " Ezen jót röhögtem :D:D

Az enyém egészen pici korától belegyömöszöli magát a pelenkába.Mindig teszek alá éjszakára is h ne a lepedőt nyálazza össze,és mindig szerteszéjjel gyűri,belefúrja magát szó szerint.De nem gondolnám h ez veszélyes,ösztönből úgyis forgatja a fejét h levegőhöz jusson.

2011. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Asztmás rohamot nem vmilyen tárgy közelsége okozza.De ha aggaszt v a doki sem tanácsolja,inkább ne adj neki " rágnialót ".
2011. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam "szundikendője" egy nagy puha takaró. Gondold el visszük magunkkal mindenhová. Kicsit furán néznek ránk babakocsizás közben a nagy melegben, hogy a gyerek nyakig be van takarózva. Biztos gondolják, hogy ezek hü..ék, ilyen melegben még betakarják a gyereket. :))

De hát csak így tud elaludni. Én nem veszem el tőle.

2011. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Születése óta szundi kendővel alszik egész éjjel.
2011. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!