Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha én "csöndben" vagyok...

Baj ha én "csöndben" vagyok itthon a babámmal?

Figyelt kérdés

Apa ha itthon van mindig megy a tv,mama ha itthon van mindig megy nála a rádió,viszont ha én egyedül vagyok a kislányunkkal, inkább beszélgetünk,mondókázunk,énekelek neki,vagy ha egyedül játszik a járókában,mert nekem épp dolgom van akkor is beszélek hozzá,vagy beteszek neki akkor épp egy zene cd-jét,de inkább többnyire csak magunk beszélgetünk,jó ez így,vagy szoktassam nagyobb hangokhoz,több hanghoz,pl. rádió szóljon többet?

Más hogy csinálja?

7 hónapos


2009. márc. 18. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gond, max csak annyira, hogy nem lesz hozzá szokva a tv-hez

de ez csak jó szerintem sokkal többet ér ha te veled beszélget sokkal értelmesebb lesz.

de ez csak az én véleményem :D

2009. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól csinálod!!! Nem kell még tv-t, rádiót hallgatnia, sokkal megnyugtatóbb neki a te hangodat hallani! Ügyes vagy!!!
2009. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk megy a rádió,és az én szám is jár(mondókák,elmondom mit csinálok)...aztán du. bekapcsolják a tv-t(az étkező-konyha-nappali egybe van),hazajön az apja,és a tesója.Naponta kocsikázunk is,a rádió ott sincs kikapcsolva.Ő megszokta,h vmi alapzaj van,ezért bárhol,bármikor képes elaludni.10 hós
2009. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%
Viccelsz?!? A tv szemét a rádió zaj még neki! A legjobb, legfontosabb a babádnak a Te mondókád a Te hangod!!! ... a Te hangodon fedezi fel a világ első szegleteit ... Ennél jobban nem is tehetnéd...beszélj, énekelj neki sokat!
2009. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mi is csak enekelunk, beszelgetunk, neha zenelo forgo megy.. apa hazajon, olbe veszi, szeretgeti, aztan leulnek meccset nezni (apa meccsnezes kozben olelgeti ket hetes kisfiát, meg tartja, az a baj, hogy elvenni se lehet tole, mert nem adja, mondvan olyan szep..)..en azt mondtam neki, nyugodtan, amig nem lesz olyan nagy, hogy nezze a pici a tvt, mert utana erosen limitalva lesz a tv bekapcsolasa.. (regen en voltam az, aki mindig bekapcsolva hagyta a tvt, ugy "alapzajnak", a baba ota mintha elvagtak volna ezt az igenyem)
2009. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!