Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy babát szülni dicsőség?...

Nagy babát szülni dicsőség? Olyan furcsa ez nekem, én nem érzek büszkeséget emiatt.

Figyelt kérdés

A második gyermekem 4380 grammal született és 60 centivel. Most a harmadikat várom, előreláthatólag szintén jó nagy súlyú lesz, még lehet a nővérénél is nagyobb. Akármikor szóba jön, vagy beszélek vkivel mindig azt mondják rá hogy Húúha, mekkora volt és de ÜGYES vagyok meg milyen jó ilyen nagy babát szülni stb.

Hát én meg a magam részéről sokkal jobban örültem volna egy átlagosnak,hiszen azért egy ekkora baba csinálja a helyet magának rendesen miközben születik, utána következő varrogatásról nem is beszélve.

Nem érzem hogy bármennyivel is ügyesebb lennék mint az akinek kisebb születik.

Ti találkoztatok már ilyen jelenséggel hogy mondjuk kisebb súlyú babára lekezelően szólnak, nagyobbra meg fordítva?


2011. jún. 1. 16:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát én is jobban örültem volna ha kisebb lett volna a fiam.

4040 grammal született és 53 centivel.Nekem meg is mondták,a 38dik héten,hogy anyuka nagy feje lesz a gyereknek és nem biztos,hogy sikerül megszülni,úgyhogy készüljön fel a császára is lélekben.

2 héttel hordtam túl a kisfiam, és természetes úton született meg, viszont 23 órát vajúdtam.És 13 öltéssel kellett összevarrni úgy szétrepedtem.

2011. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!