Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak rá éjszakára az 5...

Mit adjak rá éjszakára az 5 hónapos babámra?

Figyelt kérdés
Nappal hosszú ujjú kombidressz, hosszú ujjú-lábú rugdalozoval, nappal 21-24 fok van a lakásban. Éjszakára is ugyanezt szoktam ráadni+ még betakarom a paplanjával, éjjel 18-21 fok van a szobájában. Lehet melege van, és ezért kel fel olyan sokszor? Ti mit adtok a babátokra?
2009. márc. 17. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Pamutrugi, alá semmi, kicsit vastagabb hálózsák (8 hós), mert a paplant leforogja, és egy vékony plüsstakarót még rádobog, bár az lehet, hogy már felesleges. Szerintem a babádnak ennyi elég, nem hiszem, hogy meleg lenne, azért a 18-21 fok nem olyan sok.Nem lehet, hogy inkább száraz a levegő?
2009. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én éjjel rövid újjú body+rugdalozót, meg hálózsákot adok rá. Ha éjjel 22 fokra befűtök a fürdés miatt, nem is tud elaludni, amíg ki nem szellőztetek. Vannak babák, köztük az enyém is, aki nem tud melegben jót aludni, akkor alszik a legjobban, ha 19 fok van este.
2009. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 21-22 fok van talpas nadrág+rövid ujjú body van rajta éjszaka.Egy vékony takarót is ráteszek,de az kb.2 perc után nincs rajta.Még soha nem fázott.Sztem a te babádnak melege van.Túlzás a paplan.
2009. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az én lányom meg 20 fokban fázik,nagyon szereti a meleget,azért attól is függ,milyen vastag az a paplan.Nem biztos hogy túlzás.Én is hasonlóan öltöztetem mint te,a mai napig, 8 hós,és paplannal takarom,amit lerúg rendszeresen,hálózsákot nem bírja,így állandóan takarom,amikor bealszok,megvan hogy 3-4 óra után ébredek,és hideg a tarkója,pedig most 23 fok van bent,olyankor nagyon dühös vagyok magamra.De szerencsére nem fázott még meg.
2009. márc. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,még annyit ha vastagabb a paplan esetleg próbáld meg lecserélni egy takaróra,ami vékonyabb,és meglátod hogy alszik.
2009. márc. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk éjjel 18 fok körül van. Mi így szoktuk meg, melegebben senki sem tud aludni. Ez szokás kérdése. A 6 hónapos kislányomra csak egy bodyt adok és egy középvastag hálózsákot, mert a paplan alól kimászott:))Így nincs melege, de nekem se kell többször takargatni éjjel. Ő még éjjelente szopik 1x, de azon kívül jól alszik. Soha se fázik ilyen öltözékben se. A testvéteit is így altattam, velük se volt soha gond:)))
2009. márc. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!