Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokben vihetem majd ki...

Hány fokben vihetem majd ki tavasszal-nyáron a babámat sapka nélkül?

Figyelt kérdés
Utálja a sapkát, ordít, ha rákerül. Most 3 hós, levehetem majd róla tavasszal, ha igen, hány foktól?(természetesen szélcsendben)
2009. márc. 17. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 fok felett szép napsütésben leveheted. De ha fúj a szél ajánlom a baseball sapit.
2009. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A mi gyerekorvosunk szerint 1- másfél éves korig mindíg kell sapka, mert a babahaj még nem elég sok ahhoz, hogy megvédje a pici fejét a széltől, naptól, hidegtől. A legtöbb baba utálja a sapkát, de előbb utóbb megbékélnek vele. Bízz ebben! Nekem a 3. babám 5 hónapos és csak pár hete nem tiltakozik a sapi ellen. Tényleg, próbáltál másikat? Lehet, hogy szúrja vagy szorítja vagy valami.

Ha nagyon sapka ellenes, akkor szerintem ha már olyan meleg lesz kint, mint most bent, akkor levehetitek.

2009. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A 7. sapkánál járunk. :(
2009. márc. 17. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj igen, hogy mindenképp kell neki sapi!!! amig szeles, hidegebb tavaszi változékony idő van akkor is, ha meg meleg napsütéses (nyáron) akkor meg kalapka kendő vagy ilyesmi a napszúrás ellen:(

Nekünk az lett a megoldás, hogy csak olyan sapit vettem neki amin semmi sild meg ilyesmi nincs, mert ha azt látta a szeme sarkából, már tépte le magáról.

Nem annyira csinosak ezek a sima egyszerü klasszikus csecsemősapik, de legalább ezt megtürte magán.

2009. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!