Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fogdossa mindig a kukiját?

Miért fogdossa mindig a kukiját?

Figyelt kérdés

Ksfiam 4 hós és amint lekerül róla a pelenka a kukihoz kap és markolászni kezdi. Elég durván, nem hiszem el, hogy nem fáj neki, pedig láthatóan nem zavarja.

Nem hiszem, hogy viszket neki, nem piros, Bepanthent használok meg Liberót. Fürdetéskor szinte le kell fogni a kezét.

Tapasztalt valaki hasonlót?? Hagyjam, nem lesz baja?


2009. márc. 17. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igazi férfi a fiad :) Szerintem azért fogdossa mert most fedezte fel magának h olyan is van.....de konkrétan nem tudom. Az én fiam is odakap néha pelusozásnál meg fürdéskor, de ennyi (5,5 hós).
2009. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért fogdossa, mert megtalálta))) Igazi kispasi:) Egyébként így ismerkedik a világgal, a testével. Ahogy írod, őt nem zavarja. Ha téged zavar, adj valamit a kezébe, hogy azt fogja. Különben nem lesz tőle semmi baja.
2009. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baja???2 fiam van,mindkettő uezt csinálta/csinálja.Megtalálta,és örül neki.Nálunk is szinte a férjemnek fáj,olyan erővel markolássza.Ne szólj rá,ne vedd el a kezét,mert ez később szexuális zavarokhoz vezethet.Ha már nagyon nagyon masszírozza és téged zavar,adj vmi játékot a kezébe(de előtte egy kicsit hagyd ismerkedni a testével)
2009. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az én 5 hónapos fiam is minden peluscserénél ellenőrzi, megvan-e még a kukija :)

ez teljesen normális. ugyanúgy felfedezte, mint a kezét, vagy a lábacskáit. jó játék :)

2009. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

oké köszi :-D Már azt hittem vlm bőrgond....

Annyira durván markolja néha, hogy még az én szemem is könnybe lábad, pedig én nem tudom milyen érzés.

Tiszta apja, még ebben is:-DD

2009. márc. 17. 17:14
 6/6 anonim válasza:
az én fiam most 6hónapos és eléggé markolássza őis. mi inkább hagyuk neki hagycsinálja, igaz nemtudom hogy az normális-e hogy merevedése lessz?, kis idő mulva abbahagyja és elis alszik szóval még hatásosis
2009. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!