Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak se alussza végig a...

Másnak se alussza végig a sétát a babája? 2 és fél hós

Figyelt kérdés
Kb. fél órát alszik aztán felébred és sír. Nem tudom miért lehet.
2009. márc. 17. 14:47
 1/8 A kérdező kommentje:
ja, csak pár napja csinálja. Eddig végig aludt.
2009. márc. 17. 14:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hós koráig aludta végig,azóta csak akkor alszik el,ha épp alvás idő van,de 3/4 óránál nem alszik többet.

Nem tudom merre felé sétáltok,csendes helyen-e lehet zavarja ha pl. autó jön-megy,vagy csak egyszerűen nem tetszik neki a fekvés,vagy nem tudom hogy öltözteted,szval több mindentől lehet,de nálunk tudom 3 hós korától nem alszik,érdeklődő,lehet nálatok is hasonló,igen tudom kicsi a babád,de egyre jobban érdekli a külvilág.

2009. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az önmagában nem baj, hogy nem alussza végig, miért is kéne?

Nem lehet, hogy fázik, vagy melege van?

2009. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az nem baj hogy nem alszik, az a baj hogy sír. Ha bedugom a kezem a takarója alá ott jó meleg van, de nem annyira hogy sok legyen. Pont jó a hőmérséklet, gondolom.
2009. márc. 17. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet pocakfájós?lehet mikor felébred az anya karjaiba vágyik,mert épp fáj a pocak,és nem akar babakocsiban feküdni,jaj olyan nehéz ez ilyen piciknél,tudom én is sokat aggódtam,de szerencsére nekem csak akkor sírt,ha megállt a babakocsi,bár az sem volt mindig jó.(1.)
2009. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi akkor szoktunk tekergőzni,sirdogálni amikor feszíti a pocakját a levegő.Nehezen büfizünk,és van hogy pár óra múlva is produkál egyet.Ha sétálunk és nem alszik,hanem mocorog,sirdogál,akkor tudom,hogy a levegő bántja.Én felszoktam venni ilyenkor egy picit.Esetleg próbáld meg te is.Mi is pont 2 és fél hósak vagyunk.De nemszereti a sok ruhát se,az öltözködést.vagy ha picit szorosabb a pulcsi,v kardigán.

Jó babázást neked.

2009. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is fél óra alvás van egyszerre. Elalszik a hátán, felébred fél óra múlva, kicsit figyelget, hasra fordítom, és alszik még egy fél órát. Utána sehogyse jó. Lehet hogy nála is ez van, egyszerűen csak kényelmetlen neki a testhelyzet, vagy dühöng, hogy nem tud visszaaludni. Próbáld meg máshogy fektetni, vagy lehet hogy tényleg a meleg zavarja. Nyúlj be a tarkójához, és a fejéhez. Ha ott nem izzad, akkor nem a meleg zavarja.
2009. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem pocakfájós, lehet hogy a ruha sok rajta, meg szűk és nem szereti. Próbálkozunk!
2009. márc. 17. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!