Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "semmi sem jó napunk van"....

"semmi sem jó napunk van". Másnál is?

Figyelt kérdés
Front lehet, vagy mire fogjam rá már ezt? Fiam egész nap ordít, hisztizik, nem eszik, nem iszik, és nem alszik. Ha ölbe veszem és "dobálom", vigyorog. Így hát nem fájdalom miatt van az egész cirkusz, az látszik rajta. Nálatok is ez van ma?
2009. márc. 17. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk vasárnap és hétfőn volt rossz napunk. A pici lányunk nem aludt, ne evett, egyfolytában csak sírt, semmivel sem lehetett megvigasztalni. Most már több, mint 3 órája alszik. Állítólag jön a hó! A pici babák nagyon érzékenyek az időjárásra.
2009. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen nálunk is ez a helyzet ma, meg tegnap is így volt. Szerintem is fron van, mert akkor szokott ilyen lenni.
2009. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is tegnap és ma is ilyen hisztis-nyűgös nap van. 6,5 hónapos a kisfiam.
2009. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jólvan, akkor nem gondolok betegségre és hasonlókra. tegnap is ilyen volt, csak egy napig az ember még jól viseli. most már fáradok. éjjel is óránként fent volt. nem evett, nem ivott, sírt, aztán visszaaludt:-( Kitartás nektek is!
2009. márc. 17. 14:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos jön a hó, de hogy ez ne legyen elég, mi a fogzás kellős közepén vagyunk. Szerencsére az éjszakát ma is, tegnap is átaludta:) 3 hónapos
2009. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére ilyen nincs (kopp-kopp),de aluszékonyabb. Tegnap is fürdés előtt aludt 2 órát. Máskor fél órát szokott.
2009. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk napok óta a délutánokkal van gond, sztem is a frontok...
2009. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ma már 3 órát aludt, máskor örülök ha 2-t alszik 3 részletben. Biztos a front. 6 hónapos.
2009. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kopogtam le elég gyorsan... Megkezdődött a nyűglődés...
2009. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ma nekünk is rossz napunk van, nagyon nyűgös a kisfiam. Máskor csupa mosoly, ma meg szinte fejre kell állnom, hogy egy halvány mosolyt előcsaljak. Nem sír, inkább csak "panaszkodik", legörbül a szája és úgy néz, hogy közben majd megszakad a szívem. Pluszba valszeg mi is fogzunk, mert patakokban folyik a nyála és mindent a szájába töm. Érdekes módon most már vagy 2 órája alszik, a "normális" napokon jó, ha fél-1 órára le tudom tenni.


3 hónapos pici fiú anyukája

2009. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!